Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Honnan érdemes bútort és...

Honnan érdemes bútort és műszaki cikket vásárolni ha olcsón akarom berendezni a házat?

Figyelt kérdés
berendezés, műszaki cikk

2016. márc. 26. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Most sokan mondanák az Ikeát, de szerintem messze nem a legolcsóbb. Jysket szeretem, véleményem szerint nagyon jó. Én mindettől függetlenül a Tomassiból szoktam venni a dolgaimat, mindig van akciójuk, ez egyfajta olasz outlet üzlet.

[link]

Ezt karácsonyra vettem "magamnak, 5 000 volt az aktuális ára. (Weboldaluk csak tájékoztató jellegű a termékekről, a valóságban ha bemész a dolgok olcsóbbak)

2016. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1) használtat érdemes nézni

2) bizományit

2016. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jofogas.hu
2016. márc. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bútort a "sarki bútorboltban" vettem (Szigetszentmiklós Gyári út) Olcsóbb a "márkásaknál" és jó technika.

A műszaki cikkeket érdemes lehet az USA-ban nézni (vannak vállalkozások, akik áthozzák), van amikor sokkal olcsóbb, van, amikor drágább (vigyázz ott 110V van! nézd meg az adatlapot, 100-240V-os készülékeket vegyél, de van aki kiépített a lakásban 110V-os hálózatot is).

Szlovákiát, Ausztriát is érdemes lehet megnézni, az árkülönbségek meglepőek lehetnek (mindkét irányban)

2016. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!