Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kinek van kedvenc fúrós...

Kinek van kedvenc fúrós szomszédja? 😃

Figyelt kérdés

Nyáron mint szokás felújítottak, ki is írták kedvesen, hogy lesz x ideig. Természetesen túlcsúsztak aztán egy ideig minden vasárnap délben a családi ebednél volt a koncert. Most úgy legalább havonta egyszer egy 5 perces furás van. De én már goldolok mindenre, hogy az összes bútor a falon van, vagy van sok lyukba falban, be van festve a fal sárgára és sajt ház...

Hogy ezt tényleg, hogy lehet ennyit fúrni szerintem már függőségnek számít. Kellene egy anonim csoport nekik.

Na nyilván viccelek bizonyos mértékig, de mi, ha valamit fúrni kell az max fél óra sokat mondok és az nem folytonos és aznap kész van.

Nektek milyen tapasztalatotok van vagy a másik csapatot erősítitek? 😃



2018. febr. 9. 09:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
64%
Azt még hozzáteszem, hogy azért én se voltam egy szent én is zenéltem, meg fúrtam azért sokat, de a legtöbbször emberi időben! Mondjuk, azt nem tagadom, hogy egy buli alkalmával éjjel fél kettőkor kopogtattak a rendőrök, hogy le kéne halkulni :) Na, az volt az első és utolsó buli abban a lakásban :)
2018. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Kár, hogy vége van a sztoriknak, olvastam volna még.

Én vagyok a fütyülős szomszéddal megáldva. :)))

2018. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Akkor mesélek még! Én vagyok akinek január 1-jén fúrt a szomszédja, meg akinek rendőröset játszott a kölyök :)


Szóval új lakó jött. Nagyon sok csaj járt már nála. Egyik nyári éjjel (nyitott ablaknál lehet csak aludni) azt hallgattam, hogy a csaja akkorát élvezett, hogy jajjj :D

Egyébként egy egészséges, felnőtt, fiatal férfi. De minden nap kb. 10-szer kiesik minden a kezéből!!! Múltkor negyed 6-kor (reggel) kétszer is leejtett valamit.

Amúgy szeret labdázni, szerintem csocsózik, vagy nem tudom, de lehet hallani, hogy végigpattog a szobán a labda.

2-3 naponta átrendezi a szobát, húzogatja a szekrényt, ágyat, tök kellemes :D

2018. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is eszembe jutott még egy sztori (17, 20, 21 vagyok)

Szóval, nem sokkal azelőtt, mielőtt elköltöztünk volna a panelból, az azelőtt hónapokig üres lakásba albérlők jöttek. Ott vége is lett a nyugalomnak (hangoskodás, éjszakai bútortologatás, bulik stb.). A legérdekesebb eset az volt, hogy egyik Karácsony éjjel fél 11 körül úgy gondolták, hogy ők nekiállnak nagytakarítani. Természetesen ezt jó szokásukhoz híven hogyan másképp, ha nem hangoskodva, ordítozva tették. Gondoltam, szép szó úgy se használ (ezelőtt már szóltunk a fent leírtak miatt finoman, nem ért semmit), felmentem és nemes egyszerűséggel lekapcsoltam a villanyórájukat, majd ezt követően hallva a porszívó elhalkuló, majd megszűnő hangját, önelégült mosollyal a szám szélén visszasétáltam a mi lakásunkba. Azt már otthonról hallottam, hogy néhány percig egymást szidják, majd síri csend lett. Azóta se tudom, hogy rájöttek-e arra, hogy ki babrált ki velük, de a célomat elértem. Sajnos muszáj ilyen eszközökhöz folyamodni, ha a szép szó nem használ...

2018. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
A felettünk lévő lakásba jöttek az albérlők, az lemaradt, bocsi!
2018. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Gondolatam, hogy nem vagyok egyedül, meg, hogy van rosszabb is, de ennyire? 😃

Mondjuk van gyereke is aki "bowling golyóval" játszik. De szerencsére nem olyan aki vissza magyaráz és lehet vele kommunikálni. Mármint a szomszéd nem az 1 éves gyerek. 😁

2018. febr. 10. 01:18
 27/29 anonim ***** válasza:
78%

Villanyóra-lekapcsolós élményem nekem is van. Mondjuk ott szerintem a "nyugalomra vágyó" szomszéd volt a tajparaszt, de sebaj.

Egyetemen albérletben laktam, sokszor volt estig óránk. Egyszer este 8 körül (valamivel előtte) álltam neki porszívózni, mert egyszerűen akkor értem haza.

Kedves alattam lakó szomszéd három perc után agygörcsöt kapott. Előtte sose volt interakciónk. Ám ahelyett, hogy feljött volna becsöngetni, hogy bármi problémája van, lerobogott a földszintre (negyediken laktam), hogy kapucsengőn felszólhasson, hogy én mennyire nagyon baccam meg, és hagyjam őt pihenni. Gondolom, szembe nézni nem mert, annyira nem volt bátor.

Próbáltam volna válaszolni, de addigra rámnyomta a kaputelefont. Porszívózás folytat, három perc múlva újabb csöngetés, ekkor már anyázás, kedves válaszomat, miszerint bocsánat, ha békén hagyna, akkor cirka tíz perc alatt kész lennék, nem nagyon hallotta.

Következő mutatványa volt a kedves szomszédnak, hogy felrobogott, de nem ám becsöngetett, hanem szimplán lebaccta a villanyórámat. Először az egyiket, aztán a másikat.

Nos, mire én kiokoskodtam, hogy miért működik az áram a fele lakásban, meg mi a jó fene van úgy mégis, jócskán telt az idő.

Majdnem másfél telt a porszívózás, a zaklatásnak meg az órakapcsolgatásnak hála. Holott ha a drága ember nem áll neki hisztizni, vagy csak szimplán normális hangnemben feljön és szól, hogy ő mondjuk korán pihenne, húzzak bele, akkor nagyon maximum 20 percet vett volna el a dolog.

2018. febr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Azt szoktam mondani, hogy ez a válogatott hülyék háza, lakása :D

Szombat reggel 7:45-kor kalapácsol 5-öt, aztán két perc szünet és megint kezdi. Szombat reggel!!!!

2018. febr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

27#


Az egész más, ha este 8 előtt kezdesz el takarítani, mintha Karácsonykor éjjel fél 11-kor, azért én se szóltam volna. Ráadásul az én esetemben már többször is lett szólva más miatt is szépen (a tulajnak is), de semmi se változott.


28#


Hasonló nekünk is volt, annyi különbséggel, hogy az illető vasárnap reggel fél nyolckor kezdett el csempét leverni. Ja, meg volt olyan, hogy valaki (ez a tesóméknál volt) egyik Szenteste fél 6 körül állt neki fúrni, bár gondolom, valamelyik közvetlen szomszéd hamar leállíthatta, mert nem sokáig csinálta. Vannak fazonok, az tuti :)

2018. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!