Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kinek van kedvenc fúrós...

Kinek van kedvenc fúrós szomszédja? 😃

Figyelt kérdés

Nyáron mint szokás felújítottak, ki is írták kedvesen, hogy lesz x ideig. Természetesen túlcsúsztak aztán egy ideig minden vasárnap délben a családi ebednél volt a koncert. Most úgy legalább havonta egyszer egy 5 perces furás van. De én már goldolok mindenre, hogy az összes bútor a falon van, vagy van sok lyukba falban, be van festve a fal sárgára és sajt ház...

Hogy ezt tényleg, hogy lehet ennyit fúrni szerintem már függőségnek számít. Kellene egy anonim csoport nekik.

Na nyilván viccelek bizonyos mértékig, de mi, ha valamit fúrni kell az max fél óra sokat mondok és az nem folytonos és aznap kész van.

Nektek milyen tapasztalatotok van vagy a másik csapatot erősítitek? 😃



2018. febr. 9. 09:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%

Mikor mi is panelban laktunk, eleinte tök jó volt, mert felettünk nem lakott senki, ráadásul az alattunk lévő srác akkor még nem csalta meg az asszonyát.

De aztán jött a hideg zuhany egyszerre. Fölénk beköltözött egy lengyel család, és nem volt elég hallgatni a lépcsőházban a "KURZSBÜZSÜBÜZSKRZYZSYWSZ" kiabálást, de fél éven keresztül megállás nélkül elkezdtek fúrni is. A padlójukkal nem tudom mit csinálhattak, nem tudom hova a annyi lyuk nekik. Lehet méhészkednek és oda telepítették be őket, padlófűtés legalább volt.

Az alsó szomszéd meg természetesen félrement az asszonytól, és minden este 8-kor amikor megjött a férj, hajnal kettőig ment az üvöltözés, sikítozás.


Fél év méhészkedés után a lengyelek elkezdtek mulatni, biztos bejött nekik a biznisz.. Hát tipikus keleti vér, csak úgy bömbölt a lengyel zene hajnalokig. :D

Ablakból láttuk mennyi vodkájuk van, jó lett volna felmenni köszönni, hátha adnak egy keveset :D


Egyszer olyan is volt, hogy az alsó szomszéd feljött hogy kapcsoljuk már le a zenét mert alszik a kislány. Mi csak mutattunk felfele, kíváncsiak voltunk fel mer-e menni a lengyelekhez :D Legyintett egyet és azt mondta akkor mindegy. Ekkor mi erősködtünk hogy menjél nyugodtan, nem harapnak. Ha már felbicegtél..😏

A lengyel hölgy épp hogy kinyitotta az ajtót, meg se várta mit mondd az alsó szomszéd már el is küldte a büdös p.csába, hogy egyáltalán hogy mert bekopogni 😂😂😂


Tudni kell, hogy az alsó szomszéd pakisztán származású volt, és a lengyelnek ettől több nem is kellett.


De amúgy soha többet panel :D

Még kertesben is van problémánk az egyik nyuggerral. Kis 10x10cm-es bluetooth-os hangszórón ment a zene, és ránk hívták a rendőröket. De már megszoktuk a rendőrök társaságát is, múltkor a kocsijukba szilvesztereztünk anyámmal :DD ahh az is egy jó este volt.

Mondjuk a levélnek már nem örültünk hogy a szomszéd bejelentései miatt lehallgatnak minket. Mondjuk engem nem érint mert csak fejesen hallgatok zenét. Szerinten ez a banya vett valamilyen hallgasdleaszomszédod készletet, és egész nap rá van cuppanva a falra, hogy még a mikrót is bejelnthesse.


De legalább a szembe szomszédon mozizhatunk. Az egyik a drogos pókember akit az asszony kizár és bemászik az emelet ablakon, és fekete furgonnal hozzák beki a füvet, a másik szomszéd meg szeret superman-es köntösben motorozni, természetesen lopott benzinnel amit kicsit sem feltűnően hoznak neki a huligánok házhoz. De multkor egy emberformájú zsákot ástak el a kertben a lányával, mindegy én nem szólok :D

2018. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként vannak nagyon bunkó emberek. Mert az érthető, ha néha fúrni kell, viszont volt egy ismerősöm, aki panelban lakott és az összes gyerekének ő készítette a konyhabútort, egyéb bútorokat, mert ez volt a hobbija. Ez nagyon dicséretes, viszont mindegyiket fenn a lakásban csinálta, egész nap fúrt, kopácsolt.


Amikor megkérdeztem, hogy bírják a szomszédok és hogy-hogy nincs erre tekintettel, azt mondta, hogy le..arja, mindenki azt csinál a lakásában, amit akar. Hát ez azért nem így van egy társasház esetén, de szerencsére nem mellettem lakott.

2018. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Nálunk is van ilyen. A szomszédnak két hobbija van, gitározik és falat fúl. Persze mindkettőt rendszeresen pont akkor teszi, mikor otthon vagyunk és pihennénk.

Pedig tőlünk aztán könnyű ám bármit csinálni, folyamatos munkarend miatt nem nehéz nem otthon találni...

2018. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hobbiasztalos felénk is volt.

3 lépcsőház üldözte a fószert aki a kisszobában komplett asztalosműhelyt rendezett be.

Vastagoló gyaluval, faesztergával, körfűrésszel, 300-as szalagfűrésszel, oszlopos fúróval, porleválasztós porszívóval.

Belátta, hogy lépni kell, bérelt egy garázst.

Hozzáteszem szépen dolgozott.

2018. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
10-es: hogy tudtad eladni a lakást, ha olyan nagy volt a zaj állandóan? :D
2018. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Rég röhögtem ennyit válaszok olvasásakor. :)


Az én "emberem" (bal szomszéd) ha nem fűrészel, akkor folyamatosan fütyül. De órákon keresztül, ráadásul mindig ugyanazt. Olyan hangosan, hogy még ilyenkor, télen is behallatszik. Évek óta ez megy. Óóó, hogy nem fárad el a szája ennyit csücsöríteni, sose fogom megérteni.

Az asszonyka csendes.

2018. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

"Egy megnyugvásom van, ebéd után lefekszenek ekkor szoktam betont bontani, fűkaszálni, kovácsolni. Ha felkel én is abbahagyom, nem szeretem a zajt!"


Ez kész, nekem itt végem van :))))

2018. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

17! Előző vagyok.


Én is ilyenekre utaltam. Ennek a pasinak érdemes lenne írnia a mindennapokról. Annyira humoros, hogy hangosan röhögtem. Még jó, hogy nincs itthon senki.:D

2018. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

A 11-es válasz se kutya. Azon is röhögtem.


Felmegy az alatta lakó, bekopog a hangos zene miatt, ő meg csak mutat felfelé, hogy egyel feljebb reklamáljon... :D


Nem idéztem szó szerint, de ez is megért egy misét. :)

2018. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Igen, az is nagyon jó :)


Amúgy amíg panelban laktunk, nekünk is rendszeresen reklamált az alattunk lakó olyanok miatt, amit nem is mi csináltunk. A legjobb az az volt, hogy egyik este olyan 10 körül kikiabált az ablakon, hogy mi mit ordítozunk, kihívja a zsarukat stb., miközben az ő alsó szomszédja hangoskodott. A másik, amikor azért szólt, hogy mi az az állandó zörgés meg dübörgés, ami tőlünk jön és amitől nem tud pihenni. Mi meg felvilágosítottuk, hogy a felettünk levő lakásban két kisgyerek van és ők "játszanak" és ő azt hallja. De ugyanez a lakó szólt olyan fúrás miatt is, ami nem is tőlünk jött! Szóval, voltak dolgok...

2018. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!