Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Elrontottam a glettelést?...

Elrontottam a glettelést? Lecsuszolható még simàra?

Figyelt kérdés
Nagy bajba vagyok egy szobàval amit elkezdtem festeni. A baràtnőmmel elkezdtünk a 3x2m szobànkat felújítani. Mindent megvettünk, hogu hozzàlàssunk. Mind a ketted beàldoztunk két munka nap kihagyàsàt. Mist az van hogy a falak rendbe de a mennyezetet teljesen lekellet kaparni. Glettel elkezdtem javítani de szinte mindenütt lyukacsos a glett felület. Képes leszek olyan szinten lecsiszolni, hogy nézzen is ki valahogy? Vagy kaparhatom le a fenébe az egészet.

2018. okt. 19. 13:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
2 éve napi 12 óràt dolgozok 2 müszakba. És az akaratos baràtnőm miatt vàgtam bele jómagam. Beàldoztam 2 munkanapot és a hétvégét, hogy megcsinàljam. Igen igen mestert is hívhattam volna de nem tettem. 4 napom volt rà amiből kettőt a glettelésel tököltem. Hiàba jöttek a tippek sajna nem lett volna rà időm. Arànylag lecsiszolva most màr elfogadható. Panelbe lakok amit bérlünk és nem igazán fogunk évekig itt tartózkodni. Amilyen volt és most amilyen lett még lehet meg is fogja köszönni a bérletadó. Nem mesteri munkàt akartam csak tiszta falakat. Azért írtam mert beparàztam, hogy ritka fos lesz de nem lett az.
2018. okt. 20. 11:47
 12/12 anonim ***** válasza:
De minek kérsz tanácsot, ha nem vagy rá kíváncsi, csak azt fogadod el amit hallani akarsz?...
2018. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!