Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen fűtési megoldást...

Milyen fűtési megoldást választanátok?

Figyelt kérdés

Egy éve vettem egy kb 60 nm-es kockaházat és van egy érzésem, hogy a jelenlegi gáz kombi cirkó nem bírja már sokáig, szeretnék előre felkészülni ha beüt a baj.


Szóval a fűtendő terület olyan 60 nm, ami kiemelendő, hogy a két szoba déli fekvésű, az év egészében jól megvilágított, úgy értem pl, hogy nem árnyékol a szomszéd háza.


Nyitott vagyok a még nem annyira elterjedt megújuló megoldásokra is, ezért is emelem ki a jó megvilágítottságot.


Ti milyen megoldást választanátok?



2019. jan. 18. 09:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A régit cseréld le egy új kondenzációs kazánra. Esetleg tegyél fel lapradiátort, a legnagyobbat, ami elfér.


Klasszikus vascsöves rendszer estén ne feledkezz meg a mágneses iszapleválasztóról, meghálálja az új gázkazán.


Fan-coil rendszerrel nincs jó tapasztalatom. Kis helyiségben huzatos, rendszeresen takarítani kell.


nm mértékegység nem létezik. m2 a helyes. Bocs, annyira zavaró!

2019. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

# 11

Lehet nanométer vagy Newtonmérter, bár a Newtonméter nagy N.

2019. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!