Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miert szamit hazimunkanak a...

Miert szamit hazimunkanak a mosas?

Figyelt kérdés

Utalom amikor egy no azt mondja, hogy tegnap egesz nap mostam.

Kivenni a szennyestartobol, betenni a gepbe, mosokapszula, 2 gombnyomas es mehet. 1,5 ora mulva kiveszi es kitereget.


Holgyeim! Mi ebben a munka?


2019. nov. 11. 20:32
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem "nagy" munka, de attól még házimunka. És a mosás nem áll meg két gomb megnyomásánál. Hihetetlen, de van aki előáztat, foltot kezel előtte, kb mint a mosogatás. Az se nagy munka, de munka! Öt adag ruha kiteregetése meg nálam nem 10 perc, mert nem csak felhányom a szárítóra.
2019. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
61%

#20

Akkor téged is kérdezlek: ha nem házimunka, akkor micsoda szerinted?

2019. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
16%

"Akkor téged is kérdezlek: ha nem házimunka, akkor micsoda szerinted?"


Mint már írtam nem a házimunka megnevezéssel van probléma.

Probléma azzal van,hogy sokan előadják, hogy ez egész napos munka meg stb.


A mosás is ugyanolyan munka mint fát vágni, vagy bármi más tevékenység, csak tényleg az van, hogy én is sokszor halottam már azt, hogy a jóindulattal 15 perces tevékenységet előadják, több órásnak.

2019. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
43%

"Az, hogy vársz amíg kimos a gép az nem számít munkának szerintem."


fél órával később:


"A mosás is ugyanolyan munka (...)"


Most akkor melyik? :D

2019. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
16%
Mosásnál a hasznos tevékenység az 15 perc. Amíg mos a gép és te TV-t nézel vagy más tevékenységet végzel az nem számít bele a munkába.
2019. nov. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Hova keveredtem...
2019. nov. 13. 15:02
 27/44 anonim ***** válasza:
30%

Ne erőlködj kedves kérdező,akinek nem lehet kihúzni a fejét a sárból azt ott kell hagyni.

Én pontosan értem,itt a kifejezéssel van a baj: "MOSTAM"

Nem édesem,a GÉP mosott,TE bepakoltál,és kiteregettél,ami cigivel,kv-val pi.. vakarászással maximum egy negyedóra.

A nagymamám igen, ő még mosott,hiszen nem,hogy automata de még mosógép sem volt,így KÉZZEL ez bizony egy egész napos elfoglaltság számba ment.A fogalom természetesen megmaradt,és a mai hölgyek(tisztelet a kivételnek)előadásában ez úgy néz ki mitha az egész napot a recski kőfejtőben töltötte volna ..

2019. nov. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
0%

"Öt adag ruha kiteregetése meg nálam nem 10 perc, mert nem csak felhányom a szárítóra."


A legkisebb gépkapacitással számolva az bő 25kg ruha.

Ugye most nem azt akarod mondani nálatok ennyi a napi szennyes??(ha esetleg 10+ tagú a család akkor én kérek elnézést..)

2019. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Igen igen vegre valaki megertette.

Ha lekene menni a panatpartra a fateknovel, mososzappanal, kekitovel az mosas.

Az hogy a hatodik erzek mosogepbe berakod a ruhat egy bedobsz melle egy mosokapszulat es kozbe facebookozol az nem mosas.


En hazajovok ugyanezt megcsinalom, es basszus eszembe nem jutna azt mondani higy ez mosas.

Ez gyakorlatilag egy nagy semmi.

2019. nov. 17. 13:55
 30/44 anonim ***** válasza:
55%

Ugye most nem azt akarod mondani nálatok ennyi a napi szennyes??(ha esetleg 10+ tagú a család akkor én kérek elnézést..)


Aztán ki mondta, hogy minden nap összegyűlik 5 adag?

Te minden mosógépes kérdésbe beleködsz?? Már fel lehet ismerni.


Ez tipik hímsoviniszta kérdés, azok a pasik vagytok, akiknek semmi nem munka, ami nem a bányában történik.

2019. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!