Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miert szamit hazimunkanak a...

Miert szamit hazimunkanak a mosas?

Figyelt kérdés

Utalom amikor egy no azt mondja, hogy tegnap egesz nap mostam.

Kivenni a szennyestartobol, betenni a gepbe, mosokapszula, 2 gombnyomas es mehet. 1,5 ora mulva kiveszi es kitereget.


Holgyeim! Mi ebben a munka?


2019. nov. 11. 20:32
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Inkább fogalmazzunk úgy, ugyanolyan, mint a többi.
2019. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Aki csak beszórja a ruhákat ömlesztve, válogatás nélkül a semmire sem jó színfogóval, nyakon önti mosószerrel vagy az agyonreklámozott kapszulával, megtuningolja jó sok öblítővel had’ legyen jó illata annak tényleg 2 perc. De akinek vannak drága, márkás ruhái, amiket esetleg csak kézzel lehet mosni, vagy külön programmal annak kicsit macerásabb. Bár az én véleményem így is az, hogy a mosást be lehet iktatni a hétköznapokba, nem külön programként kezelni.
2019. dec. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Szóval csak a "semmi" és a kőkemény rabszolgamunka létezik. :D

Komoly gondjaid lehetnek... :DDDDDDD

2019. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

"Szóval csak a "semmi" és a kőkemény rabszolgamunka létezik."


Természetesen nem. Itt nem a megnevezéssel van a baj,hanem a mögé gondolt hivatkozással.

A "mostam" picit más jelent ma már mint mondjuk 50-100 évvel ezelőtt.....

2019. dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!