Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Múlt héten vettem egy Whirlpoo...

Múlt héten vettem egy Whirlpool elöltöltős mosógépet, ami nagyon rosszul mos, mit lehet vele még csinálni?

Figyelt kérdés
Bármilyen programmal mosok, addig jutottam már,hogy csak a 30 perces programot használom hideg vízzel, de így is megnyúzza a ruhát, kiszöszölődnek és a lényeg :annyira megfakul a szinesruha, pedig Tomi color mosógélt használok eddig a régi mosógépeimmel ilyen nem fordult elő, pedig 60 fokon is mostam ezeket a ruhákat, ecetet is öntök már hozzá. Egyszerűen kedvem nincs már benne mosni, inkább mosnék kézzel. Nem tudom mit csinálhatnék még vele?

2019. dec. 20. 11:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
0%

NEM ERTIK A TOBBIEK, KEDVES KERDEZO,!!!

De orulok,hogy megtaláltalak!


Nalam pontosan ugyanez a helyzet az en gepemmel! Mas marka amugy. Minden reszlet megegyezik!

De,EGY MOSAS UTAN FAKUL KI A RUHA,!

Pl. A huszeves gyonyoru ruham eddig olyan volt,mintha uj lenne,most egy mosas utan huszeves rongynak nez ki!

Nekem ot evig nem volt most mosogep olyan ideges lettem ot eve,mikor harom draga mosogepem volt egy even belul es mind rossz volt.

Most vettem ujat es ez ugyanugy koptat!

A ruhak EGY mosas utan regi rongynak neznek ki!

Eddig minden ruham mintha uj lett volna,mig kezzel mostam, a huszeves ruhak is,mert en nagyon vigyázok a holmijaimra. Es Nemcsak a regi ruhak kopottak egy mosas utan. Mosogepben az egyéves húszezres farmer egy mosas utan kifakult.pl. De sorolhatnám meg. Pizsama anyagában kiszakadt elol,a hasan,ahol legkevesbe kopik hordas kozben, ahol legkevesbe lenne indokolt. stb.

Ot evvel ezelőtti gepeim: 250 ezres aeg 2 db, 120 ezres Samsung,mostani 175 ezres Bosch.

Regen volt egy 75 ezres Daewoo, 2000- ben vettem,az jol mosott.tiz evig jo volt minden azzal. Szoval nem a mososzerekkel,nem a tecnikammal van baj,.

2020. ápr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
0%

Amugy januar ota van meg a gepem.

Nem nagyon merek beletenni mar semmit inkab/ kezzel mosok!

Amiket mar tönkretett,otthoni ruhak,azokat mosom vele,.torulkozot,lepedot ágyneműt is ,de azoknak is ART,!

Van ket uj agynemum,azt bele se merem tenni,színesek gyonyoru elenk színűek,azt inkabb lehet,kezzel fogom kimosni majd.


Legalabb hetente egyvalamit ujra es ujra tönkretesz,mert bele merek tenni olyasmit.Hosszu ujju polot tett most tonkre , kettot. Kifakultak,a varrasok kifejtodtek.

Sima fekete zoknik is csodaszepek voltak,most rongyok! Bolyhosak.

Ja,es 4, meg 600- zal centrifugazok sokszor,de az se szamit,ugyanolyan rossz.nem tesz kevesbe rosszat a ruhaknak.

2020. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
0%

En amugy elore eldöntöttem,hogy visszavinni ezt mar nem fogom,valamit majdcsak tudok vele mosni,legalabb torulkozot,ágyneműt,ha mast nem is.

Az is nagy segítség.

Meg az egyiK ’ tollkabatot,mert az tiz kilos vizesen , megfogadtam,hogy en azt tobbet kezzel nem mosom,nem emelgetem a tizkilos csuromvizes kabatot ,baromi nehez.Na,azt mosogepbe fogom tenni. Egyik tollkabatot mostam mar tobbszor januar ota geppel,hat,ahol kicsit kopott volt,ott most nagyon megkopott.

2020. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
0%

Ja,es nagyon tudományos módszerrel,rendkivul alaposan korbejartuk a temat,hogy melyik lenne az a mosogep,amelyik ne:m bolyhozza a ruhat,egy hetig interneten es offline, boltokban csak ezzel foglalkoztunk,mielott megvettük,közvetlenül a megvétel elott.

Nagyon sokat foglalkoztunk a temaval. Olvastunk rola,rengeteget,jegyzeteltunk boltokban, kivul- belul szaz mosogepet is megvizsgáltuk tán. Megtapogattuk,melyik nem sorjas belul,lyukak nagysága,kiképzése,doplapatok kiképzése. Mindet felírtuk, összehasonlítottuk. Ugyanis mi arra gyanakodtak ,ghogy sorjak vannak a gep belsejeben, meg hogy doblapat ala befért a kormunk elozo gepnel. Meg a dob kis lyukai a ha ujjm beledugom,sorjas a lyuk TÚLSÓ oldala,márpedig a ruhakat kicsit beszívja acentrifuga,ahogy ra -tapadnak az oldalfalra nagy erovel.

Most ezek alapjan ker3stuk a legjobb gepet,olyan alapon,hogy penz nem szamit,de azert szamitott kulonben! , hiszen ha nem jot veszunk,a tönkretett ruhak sokkal tobbe kerülnek. Meg a rengeteg ido a kezi mosas miatt.

2020. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:

Légyszi írd már le te is a géped pontos, teljes nevét!

Minden ilyen hozzászólást ezzel kellene kezdeni, enélkül ugyanis totál levegőbe beszélés.

2020. ápr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
Bosch WAT 28660 BY
2020. ápr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
Aeg eloltoltos mar nem kaphato pont ugyanaz,de a dob kiképzése, doblapat ugyanaz a mostaniakban is. 2015-ben a legdragabb eloltoltos aeg volt.250 ezer alatt kicsivel.
2020. ápr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
Hat,igen,tipusszám nelkul nem korrekt,valoban.
2020. ápr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:

Az aeg- nel igazsagugyi szakértőt fogadtunk,ugy kaptuk vissza penzt,mikor egyéves volt a gep.

Kedves kerdezo,megadom a nevet,ha kéred.

2020. ápr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
Ha mindenki reklamalna es visszatérne rosszul moso gépe arat,egy ido utan változtatnának a gyártók. De eleg sok idegeskedés volt. Nem volt egyszeru!
2020. ápr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!