Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Színfogó kendőnek van értelme...

Színfogó kendőnek van értelme vagy csak pénzkidobás?

Figyelt kérdés
Egy 6 kg-os, vegyes, 40 fokos, enyhén szenyezett mosásba hány db kell?
2020. ápr. 12. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Én sok éve használom, és szerintem igencsak jó hatással müködik.

Eleve nem drága, és megéri, hogy nem fogják össze vagy szürkítik be a ruhák egymást.

Az volt számomra a döntö, amikor a lányom a fehér mosásba véletlen beletett egy tüzpiros pólót - meg szerencsére színfogót is - és a fehérek nem lettek rózsaszínüek.

A dobozon rajta van, mennyi kell a mosáshoz. Általában 1-2-t teszek a teli gépbe, ha nagyon szines, sokféle, akkor 3-at.

2020. ápr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem semmi értelme. Én szétválogatom a ruhákat. Ha összevárod a mosást és nem mindenfèlét mosol mindennel akkor felesleges.

4-en vagyunk, bőven van mosnivaló, így szétválogatni is van mit.

2020. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Xart se ér. Válogasd szét normálisan a ruhát és úgy mosd ki. ha nem akarsz magadnak totál értelmetlen kiadásokat, egyszerűen ne vegyél piros ruhát.
2020. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha a kérdezö egyedül él vagy a párjával kettesben, akkor sosem jön össze annyi szennyes egy-egy színböl, amivel te lenne a gép!

Nálunk kb két hét alatt van annyi, hogy fehér -világos szines - sötétebb szines ruhából a gép féligmeddig tele legyen. A színfogó kendö nagyon jó, nem szinezik el egymást a ruhák (pl a piros meg kék a sötétebb szinesbe kerül, és még is mindegyiknek megmarad a szine)


Akik meg ennyire ellen írnak, azok garantáltan nem próbálták soha, nem gondolták végig, hogy nem mindenkinek van több hónapra elegendö ruhanemüje és csak okoskodnak.

2020. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
* amivel tele lenne a gép! *
2020. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Én amikor egyedül éltem simán összejött heti 2-4 adag mosás. Egy 5 kg-s gép egy embernek is megtellik.
2020. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor igaz, ha minden ruhanemüd egy, legfeljebb két színben van.

Akinek 5-10 különbözö színü ruhatára van, annak garantáltan nem lesz meg minden színböl az egy-egy gépnyi.

2020. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem kell mindenféle színből összevásárolgatni, hanem épeszűen. A ruhamosás a vásárlásnál kezdődik.
2020. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
Így van. Praktikusság számomra is a legfontosabb. Így a ruhavásárlásnál is. Nincsenek színes ruháink. Bárki bármit mond, az összemosás színfogóval nem olyan mintha szét lennének válogatva a ruhák.
2020. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!