Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Túl sokat takarítok? Ti...

Túl sokat takarítok? Ti mennyit takarítotok?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki izélne: azért itt kérdezem, mert az otthon kategóriában először szétoltották a kérdést, majd törölték is, viszont a válaszok érdekelnek.

A kérdés azért merül fel, mert megkaptam a barátomtól, hogy takarításmániás vagyok.

A takarítás menete nálam: minden másnap porszívózom és felmosom az egész lakást, a kávézóssztalok alatti tehénbőrt naponta (mert fekete, minden látszik rajta). Heti kétszer áttörlöm a bútorokat faápolóval, utána szárazratörlöm. Letörlöm az ablakpárkányokat, ha látok pókhálót, leszedem, stb. Naponta kirázom a terítőket, elpolírozom a poharakat, mosogatok stb. A wc-t és fürdőt naponta takarítom(kád, mosdó, csempék, csapok stb), a wc-t néha napi többször. Míg tart a takarítás kitárom az összes ablakot, csak akkor csukom be ha már száraz a padló. Meg nyilván naponta szellőztetek fél órákat, és nem érdekel hány fok van kint.


Szerintetek is túl sok ez? Szerintem ez normális mennyiség.

29/f



2020. dec. 20. 07:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Szóval akkor a propaganda volt az oka, hogy törölték eddig. JOGGAL.
2020. dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%
Ez sajnos patologias
2020. dec. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%

Tényleg sok, de nekem csak egy kérdésem van. Ez nem fárasztó?


Mindenkinek fárasztó szerintem ha egy nap 3-4 órát takarít, de hogy te minden nap ezt csinálod és még mindig kapsz levegőt, az picit érdekes :D

2021. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!