Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem érzitek mostanában poshadt...

Nem érzitek mostanában poshadt szagúnak a kínai üzletekben kapható öblítőket?

Figyelt kérdés
Több kínaiban is jártam most a napokban öblítőt hajkurászva és mindegyikben éreztem valami poshadt szagot. Eddig nárciszos coccolinot vettem meg sárga lenort de iszonyat szaguk volt. Végigszagoltam az összes márkát és szintén. Átmentem egy sparba később és az ottaniaknak normális szaguk volt.

2021. júl. 21. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Benne van a lényeg a válaszban: kínai=hamisítvány
2021. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
A Sparban azért volt más az illata, mert az eredeti termék. A kínaiban amit néztél az valami hamisított lötyi ami ki tudja, hogy milyen anyagokat tartalmaz.
2021. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Régebben is vettem kínaiban és az illat ugyanaz volt, mostanában kezdtem el érezni náluk poshadt szagot.
2021. júl. 22. 06:21
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Annyi pénzért nem várhatsz megbízható minőséget, ez van... Ha javulást szeretnél, jelezd a NAV-nál, ha nem adnak maguktól blokkot, meg a fogyasztóvédelemnél, hogy gond van a minőséggel. Ilyen kis lépésekkel kezdődik.
2021. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Segítek ezeket kínai üzleteknek, piaci és utcai árusok szokták szétszorni.

2021. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Mi lenne, ha rászánnád a pénzt inkább valami hazai ökoöblítőre?


Lehet, hogy az havonta 500 forinttal több, de legalább a magyar gazdaságot támogatod, teszel a környezetedért és nem kell ide kérdéseket kiírogatnod a poshadt kínai öblítők miatt.


Nem is tudom, ki képes abban kimosni a saját meg a gyereke ruháit.. A sok vegyszer meg szívódik fel a bőrötökön keresztül.

2021. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha a kérdésre válaszolnál ahelyett, hogy jössz a környezetvédős hittérítéseddel?
2021. júl. 24. 12:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Már meg lett írva, hogy vacak hamisítvány. Nyílván a hamisítók is próbálják utánozni az illatot de nem mindig jön nekik össze.
2021. júl. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!