Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Babaruha mosáshoz illat...

Babaruha mosáshoz illat szempontjából melyik sensitive öblítő jött be?

Figyelt kérdés
Nekem a legszimpatikusabb a coccolino.

2021. okt. 7. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Az enyémek ekcémásak lettek, ezért száműztük az öblítőt. De a mosószernek is van illata. Na meg a babának :)
2021. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Inkább hagyd el. A babádat úgysem érdekli az illat. Akármilyen sensitív, ugyanúgy gondot okozhat. Az öblítőkből azért nem létezik öko cimkés, mert alapból káros anyagok keveréke, és semmi szükség rá. Bevonja a ruhát, és felszívódik a baba bőrén.
2021. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Szeretem az öblítőket, leginkább a ruhákra gyakorolt hatása miatt, (lágyít, antisztatizál) ha káros, ha nem.

Viszont semmiképp nem használom babaruhához, azoknál bőven elég egy enyhe ecetes-vizes öblítés.

2021. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a fehér Lenor jött be a legjobban.
2021. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi lenort használunk, semmi szenzitív. Soha nem okozott gondot.
2021. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudod a gond nem akkor lesz amikor ráadod a ruhát. Hanem sok év múlva,
2021. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi lesz sok év múlva?
2021. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2021. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Ebben semmi tudományos konkrétum nincs, ahol szépen kimutatják a kokkolínó öblítős ruhától a vastagbélrák meredek incidencia növekedését, hanem a szokásos maszatolás, hogy kimutatták benne ezt meg azt, meg lehet benne ez meg az, ami egyébként halálos méreg. Aztán hivatkozik egy másik sötétzöld honlapra, én meg keresgessem hogy hol az eredeti forrás.


Ettől még akár tényleg okozhat vastagbélrákot a kokkolínó.

2021. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A testápolók, tusfürdők, sminkek is okozhatnak sok mindent, de mégis az öblítő van évek óta kipécézve.

Vicces volt a minap, mikor egy szintén “nagyon hiteles” oldal kampányolt az öblítő ellen. Elnézegettem a kommentelőket, akik x éve csakis a csoda ecetet használják mert az öblítő az egy mumus… volt olyan hölgy, akinek felismerhetetlenségig ki volt sminkelve az arca… nyilván az nem káros a bőrnek csak a kokkolínó’!

2021. okt. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!