Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Babaruha mosáshoz illat...

Babaruha mosáshoz illat szempontjából melyik sensitive öblítő jött be?

Figyelt kérdés
Nekem a legszimpatikusabb a coccolino.

2021. okt. 7. 16:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha sminkről keresel dolgokat, ott is megtalálsz sokmindent. Anyagokat sokhelyen vizsgálják, vannak adatok, stb. "Nem rég " még mérgekkel kenegették a nők az arcukat a szépség miatt, vagy volt a festékekbe.
2021. okt. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Persze, tudom. Csak arról itt érdekesen soha nem esik szó.
2021. okt. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom sokan miért öblítő ellenesek, de egyetértek az utolsó két válaszolóval. Más termékekben pl.: smink, tusfürdő, testápoló, sampon stb.. tele van mindenféle anyaggal, ami káros a szervezetre, nem csak az öblítő. Pedig ha az ember jól használja, semmi baja nem lesz tőle.


Gyerekkoromtól fogva nem Sensitive öblítőt használt anyukám, mikor kisbaba voltam akkor sem, és lás csodát 22 év alatt semmi bajom nem lett.

2021. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!