Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hölgyek, háziasszonyok segítsé...

Hölgyek, háziasszonyok segítségére lenne szükségem! Ti hogyan mostok úgy, hogy a ruháknak mindig kellemes és jó öblítő illata legyen? Mi vált be nektek öblítők közül?

Figyelt kérdés

1 hónapja költöztem külön otthonról. Egyedül élek szóval evidens, hogy magamra is mosok. Egy mosó-szárítógepem van, de mivel még nem üzemi mennyiségre mosok ezért azt a " kevéske " ruhámat teregetni szoktam. Ami problémám van ezzel.. Mosószert is adagolok nem keveset.. Na meg öblítőt is öntöm mint a hülye, de megszáradás után semmi illatot nem érzek.. Mit csinálok rosszul? ( Silan-nak a kókuszos öblítőjét használom, mivel imádom a kókusz illatot )

Köszönöm a válaszokat.

28/F


2021. okt. 9. 13:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%

Nekünk Elektrolux mosógépünk van kb. 10 éve, kiemelhető (kitisztítható) mosószeradagolóval, de ennek tkp. nincs is jelentősége, csupán megjegyzem.

Minden programja mosás után egyfolytában öblít. Közben adagol vizet is az illatosító tartályon keresztül (is), akár van benne szer, akár nincs. Ha van, akkor azt beadagolja, aztán megkeveri, hogy a ruhákat jól átjárja az illat. Ha nincs adagolva illatosító, akkor egyszerűen vizet enged.

Tehát a #9-es válaszoló válasza nem minden gépre vonatkozik, hiszen a mi gépünk minden programja öblít, akár van adagolva illatosító, akár nincs.

2021. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Azért, hogy semlegesítse a mosóporból visszamard felületaktív anyagokat, amik bőr irritációt okozhatnak és lágyítja a szövetet.
2021. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Helyette ő hagy maga után mindenféle anyagokat. Olvastad a belinkelt cikket? Nem kell ám minden reklámnak bedőlni. Soha életemben nem használtam öblítőt és köszönöm, jól vagyok! Nem lágyított textíliával a bőrömön!
2021. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

13

Nekem aztán oly mindegy hogy vagy. Nem is kérdezte senki.

Te nem használaz, más meg igen.

De ezen az elven mosószert se kellene tenned a ruhákhoz.

Egyébként nem a reklámról van szó.

Ha figyeltél volna kémia órán...

2021. okt. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
41%

En harminc fokon mosom a napi ruhakat a szineset is es a feheret is.


A piszkos ruhakat is, viszont a fehereket itt mar 40fokon.

Tokeletesen tisztk , illatosak a ruhak pedig nem mai gepet hasznalok eppen ezert - nagyon megvagyok vele elegedve es be is szereztem egy ugyanilyet hasznaltan. :) 10+ ariston..


Dm mososzert hasznalok, gelt a szinesekhez es a feherekhez is egyarant.

Fel kupaknyi mososzert es fel kupaknyi coccolino oblitot hasznalok.

Csak a dmben vagy megbizhato internetes oldalakon veszem ezeket a kinai vackokkal mar befurodtem nem higy szar volt , de meg allergias is lettem rajuk.

Szaritogepbe atrakom, es illatosak, puhak a ruhak.


A mosogepet havinta egyszer 90fokon tisztitoval atmosom. Minden ruhat kiforditva teszek a gepbe, farmerokat is, es osszecipzarozok gombolok mindent, ne aertse meg a masik anyagot.

2021. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Lehet, hogy a mosógépedben lesz a hiba.
2022. ápr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!