Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A WC aljában áll a vízkő,...

A WC aljában áll a vízkő, mivel lehet eltüntetni onnan?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 14:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha extrém módon vízköves, akkor sósav. Csak arra figyelj, hogy ahogy beleöntöd pár másodperc után már húzd is le, mert megmarja a kagylót. Meg óvatosan bánj vele, nehogy visszacsapódjon az arcodba.
2010. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Amit még tanácsolok: próbáld kimerni a vizet, amennyit lehet, mert akkor nem hígul úgy fel. Vízkőoldót hagyj benne legalább egy éjszakára, WC kefével jól dolgozd meg. Valószínűleg többször meg kell majd ismételni, mire eredményes lesz.
2010. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Sósav. Én 20% sósavat szoktam a wc-be önteni és hagyom állni is jó darabig. A kagylónak semmi baja nem lesz tőle.


(Sőt, ha véletlenül a kezedre fröccsen, a közhiedelemmel ellentétben akkor sem fog füstölögve azonnal lerohadni a kezed. Lemosod és kész.)

2010. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
41%

Ne nézzetek hülyének,de a kóla az egyik legjobb szer erre!!Még kiskoromban hallottam,amikor mindenáron kólát akartam inni és ezzel ráztak le a felnőttek.(Hogy még a wc-ből is kiszedi a vízkövet éps egyebeket,képzeld el,mit művel az emberi szervezettel!)

Aztán felnőttem,családot alapítottam és kipróbáltam...Tényleg hatásos...

2010. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én duckból a sósavas változatot vettem, belenyomtam és szép fehér lett dörzsölés nélkül, pedig előtte a kanyar tök sötétbarna volt. Nem kellett belenyúlkálni meg szenvedni vele. Csak hagytam állni aztán lehúztam.
2010. szept. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
A kólát Én is kiprobálom, és ha bejön, soha életben nem iszom kólát.
2010. szept. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mért nem iszol? A szervezetednek szüksége van foszforsavra.
2010. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Csak a kólában van foszforsav?
2010. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Nekem a piros domestos (antivízkő vagy mi) leszedte, nem kellett sikamika, este bele, reggel már sehol sem volt
2010. szept. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

13:32!

Nem. Csak nem értem az indokot: Azért mert leszedi a benne lévő foszforsav a vízkövet, mért nem iszol soha többet kólát?

2010. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!