Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Azoknál van mosogatógép, akik...

Azoknál van mosogatógép, akik lusták kézzel mosogatni?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 12:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%

#10: pontosan!


vizet, áramot (gázt) spórolsz - és akkor még egy szó sem esett a ráfordított munkaidőről! Amit értelmesebben el lehet tölteni a családdal.

A sokkal higiénikusabb végeredményt pedig már leírták.


Bónusz: sosincs elől a mosogatásra váró edény a pulton...

2022. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Majatom ***** válasza:
100%
Így van ahogy az előttem lévők írták, sokkal takarékosabb. Tavaly nyáron volt szerencsém gyakorlatban is kipróbálni. Minden évben szoktunk szilvalekvárt főzni, kb. 80 befőttes üveggel, amit mindig a mosogató gépben szoktunk elmosni két adagban. Tavaly házfelújítás volt, így a mosogatógép kint volt a garázsban, ott kötöttem rá slagra, és a kifolyó csövét egy vödörbe tettem. Egy adag (40 befőttes üveg) edényt a 120 perces program kb. 10 l vízzel mosta el.
2022. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nah, az ilyen férjhez nem szabad hozzámenni soha!

Az én férjem még a takarítónőt is fizeti, hogy a hétvégét ne a koszos fürdő pucolásával töltsük, hanem egymással.

2022. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
Én pl imádok mosogatni, csak azért lett mosogatógép, mert a tervező automatikusan úgy tervezte az új konyhabútort, és nem sokkal lett volna olcsóbb nélküle
2022. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

13: húha, meg ne lássa az egyik főtroll, aki erről szokott álkérdéseket kiírni...! :-DDDDD


A takarítónő foglalkoztatása számára a fő lustaság. :-D

2022. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, mit fogok kapni érte 😁😁😁
2022. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Végül is igen a lustaság is benne van a dologban legalábbis nálam minden képpen! :D De ahogy már sokan mondták előttem sokat is lehet vele spórolni plusz jobban el is mosogat mint az ember kézzel! Nagyon nagyon hasznos gép szerintem legalább annyira mint a mosógép!
2022. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal szebben mosogat,meg en utaltam is es ekcemas a kezem. Igy is lerohad a sima szaopanos kezmosastol,nekem ketnaponta tele van a gep,rengeteg a mosatlan. Amugy a ferjeknek is addig van nagy szaja,amig nem nekik kell csinalni. A porszivozast is utaltam. Aztan egyszer bekerultem a korhazba es a ferjemnek kellett ellatni a gyereket es haztartast. Egy heten belul megvette a robotporszivot.... Marha erdekes.,😅
2022. ápr. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
A férjed kaszálja a füvet kézzel, vagy van fűnyírója? Baltával vágja a fát vagy láncfűrésszel?
2022. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Nos...nálunk pont fordítva volt anno(14 éve).

A nejemet kellett noszogatni,én erősködtem,hogy vegyünk mosogató gépet.

2022. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!