Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Felültöltős (régi) Whirlpool...

Felültöltős (régi) Whirlpool mosógépem öblítő rekesze alján rendszeresen felgyülemlik néhány ujjnyi mosópor. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Néhány hete szétszedtem kitisztogattam... Most megint van az alján annyi, hogyha egy kicsit több öblítőt öntök rá az kifolyik belőle...
2023. júl. 13. 10:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az összes öblítőtől "berohad" a mosógépek többsége mert olyan anyagok vannak benne. Szerintem, felejtsd el az öblítőt úgy ahogy van. Ha jó minőségi mosószert használsz az illat megmarad, ha a tapintás miatt használod akkor egy evőkanál szódabikarbónát kell öblítő helyett tenni.
2023. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vagy egy kupaknyi ecetet öblítő helyett. Az ecetszag ruha száradása után eltűnik.
2023. júl. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2023. júl. 16. 08:52
 14/14 anonim ***** válasza:

A denkmit fertőtlenítő öblítő ki szokta oldani a trutyit nekem.

Ha marad az alján akkor valami műanyaggal, pl gyorskötözővel meg kell "dugni" az alsó részében lévő nyílást, ott ahol a vizet belespricceli.

2023. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!