Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Megéri egy ilyen vezeték...

Megéri egy ilyen vezeték nélküli 2in1 porszívót vásárolni 60e forintért?

Figyelt kérdés

[link]


Van valakinek tapasztalata ilyennel vagy hasonlóval? Megérte?


márc. 23. 21:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 Ez tökéletesen hülyeség! Egy nagy szűrőbe irdatlan módon betud rakódni a por, teljesen másképp néz ki a nagyobb gépek szűrőjének bordázata, mint az ilyen kicsi akkus porszívóké. Ipari gépeket is használok, munkámból adódóan is, téglaporra ráadásul, tehát port kap a gép bőven, a nagy szűrőbe tud sokkal jobban berakódni a por, otthon pedig takarításra van egy ipari jellegű porszívóm is, egy Kärcher, na annak szűrőjéhez szintúgy szükséges a kompresszor, kilehet fújatni sűrített levegővel is, de ahhoz tényleg pazarlás lenne. Ezeket a kicsi szűrőket amik az ilyen kisebb kéziporszívókban vannak nem is lehet kompresszorral kifújatni, mert vagy széttéped vele, vagy a kezedből tépi ki a szűrőt a gép. A többség nem fújja semmivel sem, kikocogtatja belőle a port aztán ennyi.
márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem az a problémám ezzel a típussal, hogy még a gyártói oldalon sem adnak meg teljesítményt! Szóval ez sumákolást jelent.

Nem állítom azt, hogy ezek rosszak, de ami bztos a vezetékesek jóval erősebbek alap fejjel is, a forgó kefe meg még ezt fokozza.

Ilyenem van: [link]

Állatszőrt is összeszedi a szőnyegekről, szóval tudja azt amit állítanak.

Egyébként porszívókhoz képest csendes.

3 szűrő van benne, port nem enged ki magából, azóta mióta megvan alig kell pórt törölni. Havi 1x a heti 1 helyett.

Eddig csak az első szűrőt kellett takarítani, de az mosható. Ezt írja s könyve, a többit meg cserélni kell.

márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

Nekünk egy Rowenta van már második éve, az is 65 ezer körül volt és nagyon szeretjük. Szőnyeget nehéz vele normálisan letakarítani, de még macska mellett is azt mondom, hogy abszolút elfogadható a tudása. Kisgyerekeink vannak, mindennap előkerül legalább 2 alkalommal a porszívó. A 110 nm-es házat simán bírja az akksija egyelőre, de van hogy csak a konyhán szaladok át pl., ami így 3,5 perc, ha kirángatom, bedugom a rendes porszívót, az a duplája. Nem sok, de nekem marha idegesítő volt, szóval minden pénzt megért.

Szűrő kérdés. A miénkhez pl. van mosható szűrő is, egy-egy mosás után pont olyan szívó teljesítménye, mintha új lenne, de a papírszűrőt is nagyjából annyira takarítjuk, hogy kint hozzá csapkodom a műanyag részét a kuka széléhez. Én mint említettem napi kétszer veszem elő, de csak akkor tapasztalok zavaró hatékonyság csökkenést, ha tele van a tartálya, amikor ürítem, kirázom a szűrőt is, ennyi. Ha nagyon elfogadhatatlan lenne a helyzet, akkor meg vesz hozzá az ember másik szűrőt, azért nem kell tőle tönkre menni. :) Bár beismerem, kiszóródott kakaóport még soha nem próbáltam vele porszívózni, ez tény... De azt 20+ év alatt a sima porszívónkkal sem.

Lényeg a lényeg, amióta megvan, én 2 hetente egyszer veszem elő max a normál porszívónkat, mert azért vitathatatlan, hogy annak erősebb a szívóteljesítménye. Mindennapi használatra viszont ez tökéletesen kiszolgál minket.

márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Egy olcsóbb akkus is simán jó lenne szeirntem
ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!