Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Takarítással kapcsolatos...

Takarítással kapcsolatos kérdéseim vannak, ronggyal vagy papírral?

Figyelt kérdés

több dologban nem értünk egyet a férjemmel, szüleink már nem élnek, korábban nem tanultuk meg, nem láttuk otthon, nem tudjuk, hogy hogy kell, nincs kitől megkérdezni.

Például szerintem azzal a ronggyal, amivel a wc ülőkét törölgetem, legközelebb is csak azt kellene, férjem szerint ez mindegy. Ha kimosom fertőtlenítős vízzel, akkor utána rendben van.

És ha el akarom tenni legközelebbre, hogy jelöljem, hogy legutóbb mire használtam, hogy legközelebb megismerjem?

Ha wc papírral szeretném szárazra törülni a felületet, a férjem szerint túl sokat használok hozzá, mert túl sok szert fújok rá és ettől hamar átázik, és nem issza be egyből, hanem csak tolja maga előtt a nedvességet, és ráfolyik olyan részre is, amit már előtte letöröltem. És nem tudom, hogy milyen irányban töröljem, hogy ésszerű legyen, mert most úgy csináltam, hogy egyik oldalról a másikra, aztán a másikról vissza, és csak lassan itta be a wc papír és persze sok kellett hozzá.

és ez csak a wc, de ez a ház minden más részén ugyanígy felmerül.....

nem találok róla videót sem.



máj. 26. 13:47
 1/5 anonim válasza:
75%

Például szerintem azzal a ronggyal, amivel a wc ülőkét törölgetem, legközelebb is csak azt kellene, férjem szerint ez mindegy. Ha kimosom fertőtlenítős vízzel, akkor utána rendben van.


És ha el akarom tenni legközelebbre, hogy jelöljem, hogy legutóbb mire használtam, hogy legközelebb megismerjem?


dobd be a mosógépbe minden alkalom után.

Egyébként van wc fertőtlenítő kendő párszáz forintért és nem kell ide oda tenni.

máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 L.. István ***** válasza:
23%
Neked is megvannak a problémáid, hallod. Kicsit kényszeresek vagytok, nem? Ne ott tartsd azt a rongyot, ahol a többit. Vagy ne olyan legyen, mint a többi. Vagy csak ne olyan színű. Szárazra se töröltem soha az ülőkét, seperc alatt megszárad magától.
máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Papírral sokkal higiénikusabb, de ne wc papírral, mert pillanatok alatt szétázik aztán szétmorzsolódik. Vegyél valami normálisabb törlőpapírt.
máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Színkódos taarításra keress rá.
máj. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!