Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szoktál vasalni? Lfhwfhbwbvjhb...

Szoktál vasalni? Lfhwfhbwbvjhbfvjhvdtr.

Figyelt kérdés
Apu új barátnője szokott. De én nem értem. Öten vagyunk vele együtt, és még anyunk belénk nevelte, hogy egy farmert se vegyünk fel kétszer. Erre ő meg összegyűjtögeti 2 hét alatt a mosott ruhákat, és 4 óráig vasal, pedig eléggé kevés szabadideje van. Én nem értem, senki nem hord nálunk inget, teljesen fölöslegesnek tartom..
2011. júl. 28. 20:10
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Felénk keleten vasalnak az emberek :)

Farmert, zoknit, pár vastagabb pulóvert nem, de a pólókat, szövetnadrágokat, ingeket mindig kivasaljuk. El sem tudnám képzelni, hogy gyűrött ruhát vegyek fel.

2011. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
Nem én szokta vasalni fnkdrdo, hanem a Margit vkognorwjprwos.
2011. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Hát az szomorú, hogy egy farmert egy viselés után leveszel, Ezzel nem dicsekednék.


Ezt most miért írtad?


Az én munkahelyemen legelső nap megmondták, hogy kétszer egymás után ugyanabban a ruhában nem lehet megjelenni. Egy héten kétszer ugyan azt a nadrágot vagy felsőt nem szívesen látják rajtunk.

2011. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:

20:32

Ez milyen munkahely?

2011. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:36


Ez a rendőrség

2011. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Utolsó!

A munkahely az teljesen más. Ha olyan helyen dolgozol akkor persze, hogy kérik, hogy ne ugyanabba menj be két nap egymás után egy héten.


Kérdező!

Az olyan ruhákat amiket kell szoktuk vasalni. A farmert esetleg csak akkor, ha véletlenül nem száradt meg teljesen és épp azt szeretné valaki felhúzni. Az pedig, hogy te feleslegesnek tartod, csak téged minősít. Majd ha gyereked lesz, akkor rá fogsz jönni, hogy a ruhákat vasalni kell, a farmert pedig nem kell egy használat után a szennyesbe dobni. Egyrészt gondolom nem olyan munkát végzel ami miatt koszos lenne, másrészt minden nap mosni idő, és pénz pocsékolás. Az időt arra értem, hogy elég jól fel tudja pörgetni a villanyórát még az energia takarékos mosógép is.

2011. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:
Mi csak ingeket vasalunk, vagy olyan ruhákat, amik nagyon gyűrődősek. Mindenruhátkivasalokmerazamenő emberkéknek üzenem, hogy mi itthon kicsapjuk a ruhát kiterítés előtt, így eleve normálisan szárad meg, és nem kell vasalni... ha frissen élére hajtogatod, megspóroltál egy csomó időt és áramot. (Szerintem nem kelettől meg nyugattól függ, nekem itt délkeleten is van olyan ex-osztálytársam aki napi szinten mindent kivasal. Minek?)
2011. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Azt hittem kifutó modell vagy, mert ott tényleg ciki, két divatbemutatóra ugyanazt felvenni.
2011. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Nem vasalunk. Minek? Van rajta 2 ránc, nagy szám. Akinek nem tetszik, az örüljön, hogy ilyen hatalmas problémái vannak.

Pedig szeretek vasalni, de minek csináljam, ha felesleges?

De a nadrágot nem vágjuk a szennyesbe 1 alkalom után, szerencsére nem várja el senki.

2011. júl. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Én sem vasalok, csak azokat a ruhadarabokat, aminek az anyaga azt kívánja.

Egy jó teregetéssel meg lehet spórolni a vasalást. Amikor beszedem már össze is hajtom, és be teszem a szekrénybe. Fölösleges kivasalni, mert nincs közte különbség.

Ami esetleg összegyűrődik, a szekrényben (ha a párom vagy a lányom veszik ki a ruhákat, akkor ez gyakran előfordul, mivel mindig a legalsó kell nekik, és a többivel nem törődve csak visszagyűrik. Egyébként a lányom 3,5 éves.)akkor azt használat előtt kivasalom.

A törölközőt és a konyharuhát, meg 80 °C-on mosom, úgyhogy teljesen felesleges "fertőtleníteni", hiszen azért mosom így.

2011. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!