Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik házimunkát szereted a...

Melyik házimunkát szereted a legjobban, és legkevésbé?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 21:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Vasalni nem szeretek, mert idegesítő, de a többivel elvagyok. Ahogy valaki írta, ettől lesz tiszta az otthon. Amúgy a macerásabb dolgokat a takarítónőre hagyom, úgy mint fürdőszoba/wc takarítás, sütő meg ilyenek, de a mindennapi dolgokkal (mosogatás, rendrakás/rendtartás) semmi bajom.
2011. okt. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ablak pucolás és porszívózás az amit szívesen megcsinálok a vasalást gyűlölöm,a többit a gépek intézik.
2011. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én szeretek vasalni is, ablakot pucolni is.


Gyűlölök mosogatni!!!!

2011. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

mosogatni mindig is szerettem, mert felismertem, hogy létezik egy kiváló találmány, ami kiküszöböli, hogy undorodjak tőle: a gumikesztyű! :) természetesen a többi vizes takarítós munkát is ezzel csinálom, anélkül bele nem nyúlnék a tisztítószerekbe, stb.


porszívózni, felmosni imádok, ellenben port törölni, ablakot pucolni gyűlölök.


a fürdőszobai takarítást is szeretem, jó utána látni, hogy minden ragyog :)

2011. okt. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én amit nem szeretek, az a mosogatás... Néha olyan gusztustalan turkálni az ételmaradékos tányérok közt. :)

Viszont nagyon szeretek teregetni, mert szeretem a ruhák frissen mosott illatát. Szeretek sepregetni, felmosni, ablakot pucolni, de pl porszívózni és hajtogatni már nem annyira.

Nagyon szeretek füvet nyírni, és mindenféle kerti munkát... a levelek összegereblyézésétől, a metszésig, ültetésig.. mindent :)

Egyébként tök jó, mert azokat a házimunkákat, amiket én nem szeretek, a férjem csinálja, mert Ő meg pont azokat szereti.. Tehát Ő többször mosogat, porszívózik.. :)

2011. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A ruhahajtogatást,és elpakolását ha tehetem én is inkább a férjemre hagyom. Ő szívesebben megcsinálja,de a mosogatásra nem tudnám rá venni.
2011. okt. 20. 14:48
 17/18 anonim ***** válasza:
Mosogatást én sem szeretem, de a mosogatógép megmentett már ettől. Viszont vasalógép se ártana, mert azt is nagyon nem bírom. Nagyon unalmas......
2011. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én mosogatni nem szeretek, mert azt mindennap kell, ráadásul 2-szer is. Nem a kajamaradék zavar, hanem az, hogy valamiért mindig nagyon lassan haladok vele.

Kedvenc házimunkám a felmosás.

2011. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!