Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A főzőmosást helyesen végzem?...

A főzőmosást helyesen végzem? Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés

Törölközőket és konyha rongyokat szoktam ezzel a funkcióval mosni , viszont várok tippeket ötleteket hogy ti hogyan csináljátok és mit csináltok másként.


Bekapcsolom az előmosás funkciót , ennek rekeszébe Flóraszeptet , Domestost öntök.A főmosás adagolóba Tomi kristály folyékony mosószert teszek.Az öblítéshez ecetet szoktam használni.Ez a program 95 fokon mos , 2 órás alapon, az előmosás 15 perccel hosszabbítja meg de van az intenzív öblítés gomb az pedig még 15 perccel így 2 óra 30 perces a mosás.Helyesen csinálom így?Ti hogyan csináljátok?


2011. okt. 24. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

soha nem mosok 95 fokon. a törülközőket és konyharuhákat csak 60 fokon mosom,tökéletesen elég neki.

és felelsleges domestosozni a törülközöt, simán mosd ki

2011. okt. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A konyha rongyokat muszály 95 fokon szerintem....én régebben próbáltam többször 60 fokon mosni de nem lett olyan szép tiszta és élénk színű mint 95 fokon persze akkor még nem ez a mosógépem volt hanem egy régebbi , lehet mosógép függő is.
2011. okt. 24. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
ha előmosol nem használhatsz fojadék mosoport
2011. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A domestost felejtsd el, az NEM mosószer, és tönkreteszi a ruhákat is meg a mosógépet is (ugyanis a gumitömitésket oldja).

Sokkal jobb, ha elöször pár órát áztatod (a legtöbb gépen van áztató program - ha nincs, akkor a fürdökádban), de mindig csak éppel langyos, NEM meleg/forró vizben, és csak utáan kezded mosni. Ha leáztattad, akkor böven elég a 60 fokos mosás is. Ha ragaszkodsz a 95 fokoshoz, az majdnem dupla annyi áramot fogyaszt, mint a 60 fokos.

2011. nov. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!