Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem bosszantó az örökös...

Nem bosszantó az örökös házimunka?

Figyelt kérdés
Mindig mindent megcsinálok,főzés,takarítás,bevásárlás,vasalás,és a rengeteg mosogatás,stb+gyereknevelés,de néha kiakaszt hogy már megint lehet takarítani meg a többit.Végülis gyeden vagyok 10 hós babámmal,de fárasztó azért.Más is van így vele?
2009. máj. 6. 16:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kifejezés, hogy bosszantó! Én kényszermunkának tartom! De hát muszáj megcsinálni.
2009. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem hogy más is, hanem mindenki így van ezzel.

Pl most hoztam haza a lányomat az oviból, a fiammal voltam itthon délelőtt, kitakarítottam, most meg a 2 "kölök" :) kiborított a ládából minden játékot, és az egész lakásban széthordták. Ha most jönne valaki szégyenkezve nyitnék ajtót, olyan mint ha 1 hete nem takarítottam volna. Ez van. Nincs aki megcsinálja helyettünk, és ha nem tesszük meg, akkor csak halmozódik, mint a le nem töltött bűntetés :)

2009. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
100%
Én éppen tegnap meséltem a páromnak, mit csináltam egész nap: mostam, teregettem, porszívóztam, felmostam, elmosogattam, főztem, vasaltam, ágyneműt húztam stb... Bár időm van, mert 35 hetes pocakos vagyok, itthon vagyok egész nap. Leültünk vacsizni (ketten vagyunk), megint ott állt 2 tányér, 2 bögre, az edény, amiből kifogyott a hami, kések, villák. Ránéztem: az egész élet egy nagy mosogatás! Vacsi után lepihentem, ő mosogatott el. Jól esett. nem is tudom mi lenne, ha nem segítene.
2009. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mondd! Igaz nekem nincs gyerekem, a párom meg csak hétvégén van itthon, de én nem is értem, h más háziasszonyok hogy tudnak megcsinálni mindent? NEmrég volt egy kérdés, egy férfitól, hogy túlzás e ha azt kéri a feleségétől h legalább heti kétszer takarítson. Heti 2?????????? A havi egy takarítást is úgy tudom beszorítani, hogy éjszaka csináljuk meg. Igaz, hétvége szabad, de én csak akkor látom a férjemet, jó hogy már nem a takarításra fogom elsz..ni a drága időt. NEhogy már uralkodjon rajtam egy ház. Utálom utálom...miért nem találták már fel az öntisztuló házakat...Komolyan beköltözöm egy sátorba, vagy egy kartondobozba.
2009. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

én is utálom,de muszáj

a folytonos rendrakás ,mosogatás kikészit.

2009. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
100%
Én a párommal lakom együtt,és én is állandóan pakolok,főzök,mosok.. Sajnos a lakás is kicsi,meg mellette még a suli,néha pedig a meló. De egyszerűen megőrülök,ha látom,hogy kezd tornyosulni a mosatlan. :( De hétvégén azért a párom besegít, így hamarabb végzünk!:) Holnap meg szülinapi buli lesz,szóval most is takarítok. :)
2009. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kicsi gyerek mellett érdemes legalább hetente egyszer takarítónőt járatni, az sokat levenne a válladról. Vagy ha nagyvárosban vagy, rengeteg ebédszállító cég van már, úgy főznöd sem kell minden nap.
2009. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

De bosszantó,föleg hogy magam vagyok rá....

(dehát ha nem "fogjuk(fogtuk)be"a gyerekeinket,nem szoktattuk rá őket,akkor viseljül el......

mert én ott rontottam el,hogy azt mondtam nekik,hogy csak tanuljanak meg pihenjenek,mostmár persze hogy nem természetes nekik)

2009. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon útálom. Az a legrosszabb az egészben, hogy nem elég egyszer megcsinálni, mindig előről kezdődik. Én szerencsés vagyok, mert a férjem rengeteget segít a házimunkában. Heti egyszer közösen csinálunk nagytakarítást, de van amikor egy kicsit elhavazok, akkor csak a kislányomra koncentrálok, aki 11 hónapos. Olyankor az a legfontosabb, hogy körülötte meglegyen a megfelelő higiénia. Előfordul, hogy nem főzök mert nyűgös a kislány, akkor menüzünk, vagy szendvicset eszünk. A férjem megérti, bár mindketten tisztaságmániások vagyunk. Egyedül nem menne, az biztos.
2009. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem senki sem szereti ezt a sok házimunkát de ha nem csináljuk akkor aki bejön a lakásba egyböl megvan a véleménye .

Úgy kell felfogni hogy ezzel csak szebb lesz a lakás és beraksz egy kis zenét és már nem is olyan unalmas.

2009. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!