Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar ez a dolog?

Titeket nem zavar ez a dolog?

Figyelt kérdés
Felháborítónak tartom hogy a LIDl ben kiírják hogy csütörtök reggel 8 től van akcióban egy bizonyos termék,de már fél 9 kor elfogyott a válasz.Akkor minek hirdetik?És miért olyan keveset rendelnek belőle??
2011. jún. 16. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

h emiatt odamenj és sok más dolgot megvegyél amire 1ébként semmi szükséged nem lenne....


és miért van az h általában a pékárus rész pont a bejárattól nézve az ellenkező sarokban van?

2011. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez hagyján.A Tescóban egy mikróra nagy betükkel kiírva,hogy 30%-os árengedmény.A mikró ára 13.500 Ft.Persze én is úgy értettem,hogy ebből jönne le a 30%-ék.DE NEM.Az eredeti árból vették le,és így lett 13.500FT,ami természetesen a pénztárnál derűlt ki.Aranyosak nem?
2011. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
77%

Csak odacsalnak, nincs is semmilyen ákció. Anyukám is így járt múltkor a lidliben. Bement, mert venni akart valami akciós cuccot, nem találta. Megkérdezett egy eladót, az eladó meg mondta, hogy már elfogyott az a termék. Elég nevetséges :D

Kamu az egész.

2011. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Én csak a tescos válaszolónak adnék jó tanácsot, mert az ő válasza a tipikus hülye vásárló kategória(már bocsánat de nincs jobb kifejezés).

1.Bármilyen akciós terméknél és bármelyik boltban figyelmeztetnek hogy a kedvezményt a feltüntetett ár már tartalmazza, ez törvény amit be is tartanak!

2.Konkrétan a tescónál pedig 3 helyen-az újságban-a polc ártábláján és a vevőszolgálatnál is ki van írva hogy a polcon kiírt ár az akciós kedvezményeket már tartalmazza.

Tehát figyelmesebben és tudatosabban kell vásárolni nem csak az óriás betűvel írott szuper akciós árat látni mint ló a szemellenzővel.Mégegyszer bocsánat de egyszerűen eldurran az agyam az ilyenektől és műszaki eladóként naponta számtalanszor magyarázkodni az ilyenekeknek !

2011. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Az akciók általában a kevésbé fogyó, beragadt, vagy kifutó termékekből vannak. Szabadulni akarnak tőle. Így nyilván ,ha kifogy, nem fognak belőle utána rendelni.
2011. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha a LIDL-s újságban kivan írva valami akció, az nem 100%, hogy úgy is van, mivel az újság nem külön városokra és boltokra bomlik hanem egy "összegző" és lehet h pl. a pesti boltban lehet kapni, de máshol meg nem, mert ugyebár a legtöbb áru kintről jön, és ha kevés jön, akkor nem mindenhol lesz. Ezt egy ismerősömtől tudom, aki a LIDL-ben dolgozik:))
2011. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Emlékszem egyszer iskolástáskát vettem a Metró-ban 6000 ft-ért.Egy hétre rá jött a Metro újság az akciós ajánlatokkal.Nem hittem a szememnek, benne volt a táska 8000ft-ért akciósan.Dícsértem az eszem, hogy nem vártam meg az akciót.
2011. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A másik ok meg az, h mivel ott dolgoznak övék a lehetőség kiválogatják és utána teszik csak ki, tudom dolgoztam benne, ruhánál is van. Nem szép, de ez van, felháborító vagy sem..
2011. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

ma 21:31 vaok, vagy ha kevés jött az adott árúból ki sem teszik mondván nm érkezett meg!

vmiből neki is meg kell élni és az a vásárló!

ma 19:34 igazad van!

Az meg, h van elrendezve az árú szintén arra szolgál pl. csoki (édesség) lent h a gyerek elérje és megvetesse, napi cikkek beljebb, h hátha meg lát vmit és megveszi még ha nm is kell neki. Kereskedői fifika.

2011. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a vásárlók elrakják maguknak, de egy darabot kötelesek kirakni,amit persze valamelyik családtag nyitáskor el is viszi. Nem kell ezen meglepődni így megy ez mindenhol.

Mi a tescoban ha akció van drágább árura 6 órától akkor már bőven fél 6 előtt ott állunk.

2011. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!