Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb folttisztító...

Melyik a legjobb folttisztító a kisgyerekek által bekoszolt ruhákhoz? Fű, csoki, gyümölcs, stb.

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 11:50
 1/3 klopusz ***** válasza:

Szia!


Alapvetően a házi praktikákat ajánlom (citromlé, ecet), de hipermarketben - sajnos nem mindegyikben - kapható egy folteltávolító sorozat (Foltördög a neve), ami kifejezetten egyes kosz-fajtákra van kitalálva. Van köztük fűre, kávéra, gyümölcsfoltra való.

Nem túl drága és bár kis kiszerelésű, hosszú ideig elég. Én sikeresen kivettem egy ilyennel fűfoltot fehér nadrágból.


Remélem, segítettem! Szép napot! :-)

2012. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az általad felsorolt típusú foltokhoz nem kell extra szer, jó minőségű mosópor simán kiveszi őket.
2012. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biopon áztatóba szoktam beáztatni a gyerek által nagyon össze koszolt, és a párom által össze gépolajozott ruhákat.1 órát szoktam áztatni, aztán mehet a gépbe...
2012. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!