Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért maradhat mosás után...

Miért maradhat mosás után egy-egy ruha büdös?

Figyelt kérdés

Minden más tiszta, és jó illatú, vagy semleges illatú. Mosódiót, mosószódát és ecetet használok. Konkrétan csak a pizsamák büdösek, főként a férjemé, pedig nem különösebben izzadós, de akkor sem értem, hogy akármit csinálok vele, miért lesz büdös, és ha ez az marad, akkor más ruha miért nem?

Nem is izzadságszagú, hanem valami más szag.


2012. máj. 14. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

ha semmi nem használ, nem értem miért nem teszel bele a férjed cuccaiba egy kis öblítőt..

imádja sok nő az ecetet, de ha nem használ miért irtóznak az öblítőtől?

ha más nem használ...

2012. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem mosom külön a férjem ruháit, és az izzadt, koszos munkásruhák mindig tiszták, és jó illatúak, csak az a néhány pizsama büdös.
2012. máj. 15. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:
most aztán lehet lepontozni engem de majd pár év mulva rájöttök hogy az ecet lemarja a dobról a védőréteget és rozsdásodni fog az 1 ik barátnőm járt igy és a szerelő is meg mondta neki én nem használok ecetet csak ha átmosom de eddig a 4 év alatt 1 x mostam át vele
2012. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!