Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ciki, ha fiú létemre házias...

Ciki, ha fiú létemre házias vagyok?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és nagyon szeretek itthon anyának/apának segíteni, de persze nem vagyok rákényszerítve, egyszerűen szeretem ezeket a dolgokat. :D Mosok, takarítok, anyával kertészkedek( perképítő szakma a célom), apával fátvágok, stb. És néha amikor az osztálytársaim megkérdezik, mit fogok csinálni délután, és én mondom hogy valószinű takarítok, elég furán néznek rám... mer ők csak a számítógép előtt ülnek...
2012. nov. 27. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha később nem hagyod magad kihasználni.
2012. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
nem, szerintem nagyon jó, hogy aktív vagy. gondolom az a típus vagy, aki ha rá lenne kényszerítve hogy egész nap gépezzen, agybajt kapna.
2012. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki!

Te leszel a lányok álma a sok lusta, trehány pasi között :)

2012. nov. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő ilyen pasiról álmodik:) Amúgy én is szeretem ezeket csinálni. Már ha nem kényszerítenek rá, hanem magamtól csinálhatom
2012. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
egyáltalán nem ciki...tényleg minden lány ilyen fiuról álmodik :) csak majd ne hagyd magad kihasználni..:)
2012. nov. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ige-igen :D tudom, ez jó előny. :) És igyekszem nem hagyni hogy kihasználjanak.
2012. nov. 27. 19:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Én pl imádom a páromban, hogy házias. Szerintem jó dolog, mert amíg én főzök hétvégén, addig ő simán kitakarít alaposan és gyorsan. :)
2012. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a csajok álma! :) Ezzel bátorítom az öcsémet is, mikor segítségre kérem, imádják a lányok ha házias a párjuk :)

Plusz ketten előbb végezhettek a házimelóval és több idő marad másra ;)

2012. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is szeretek rendet rakni, még barátnőméknék is tudom osztani az észt hogy így vagy úgy lenne a jobb. Egyik volt barátnőmnek volt egy ládája, mindenféle sz@rokkal, leginkább cd-k, meg apróságok, kiboríttattam, és rendberaktuk közösen, cd-ket cd tartóra, satöbbi....a poén hogy a láda alja tele volt morzsával meg hangyákkal. :D


Jó az hogyha az emberek legalább a saját házukban rendet tudnak tartani, én pl nem dobáltam el sohasem a szemetet, vagy régebben kb ha láttam az utcán azt is elvittem az első kukáig ha tudtam hogy szembe jön. Plusz szívesen veszek részt önkéntes takarításokban is mikor 1-1 területet, teret kell rendbevágni...utána úgy kicsit magadénak érzed a dolgot.


Egyszer öcsémmel a házunkban raktunk olyan rendet, hogy a padlásról ledobáltunk mindent erkélyen át, meg utána azt is rendbetettük, és kb az építkezés óta (kb 25 éve) voltak ottmaradt dolgok.


Egyik srác haverom anyja elment külföldre dolgozni, apja is melózott ő meg a spájzt rámolta ki és átrendezte saját tetszése szerint, anyja utána ott ámult hogy mennyivel jobb így.


Sztem tök korrekt dolog az hogy az ember rendet tart.

2012. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki , inkább előny a nőknél, viszont arra vigyázz hogy olyan nőt fogj aki nem fogja kihasználni ezt.
2012. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!