Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kellene fiú létemre...

Nagy Bertold kérdése:

Hogyan kellene fiú létemre kicsit a fenekemből fogyni?

Figyelt kérdés
17éves(185 cm vagyok 89 kg) vagyok már másfél éve gyúrok természetesen naturálba(fehérjét iszok csak)és minden izmom úgy fejlődik ahogyan eddig azt elvártam szóval alakulok úgymond.Egy bajom van hogy amikor belenézek a tükörbe minden jó csak a fenekem feltűnően nagy... ez szerintetek mi lehet?és mit lehet tenni ez ellen?

2012. nov. 25. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mitől nagy?. Izomtól, zsírtól, túl széles? Stb..

Nincs helyi zsírégetés, tehát csak diétával és a súlyzós edzés melletti aerob edzéssel tudod csökkenteni a méretét, ha zsíros.

2012. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sportolok mellete heti 5x izmos a sok futás miatt de azér kis zsír is van azért rajta...
2012. nov. 25. 21:55
 3/10 A kérdező kommentje:
meg szélesnek is mondanám... :/
2012. nov. 25. 21:55
 4/10 anonim ***** válasza:
A szélességen nem tudsz változtatni, mivel a csontok szélessége genetikailag meghatározott. Zsírleadáshoz pedig diéta is kell.
2012. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát mondjuk diéta nemnagyon játszik nálam mert kosarazok és olyan poszton vagyok ahol nemcsak az izom de a kiló is kell azért ez a 89-90 amin most vagyok tökéletes ennél lejeb nem szeretnék menni...

viszont ez a fenék dolog zavar egy kicsit...

2012. nov. 25. 22:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyu, leírhatom ezerszer is, hogy nem tudsz helyileg fogyni. Nincs olyan, hogy csak az óhajtott területről fogyunk.
2012. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

meg kicsit olyan mintha a törzsem be fele állna ha esetleg arra jobban rákoncentrálnék felhúzásokba akkor talán kiegyen súlyozná kicsit...

lehet furán hangzik de én már ilyenre is gondoltam...

a helyi fogyás meg tudom hogy nem létezik:D

2012. nov. 25. 22:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Off, megkérdezhetem miért kell kosárhoz a testsúly? (Laikus nem kosarazó vagyok) Amerikai focinál el tudom képzelni, de kosárnál...
2012. nov. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

próbálkozz Rubint Réka tornáival.


mondjuk a popsifeszesítővel!

2012. nov. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kosárhoz is kell mint minden sportban előny de nem fogom most elmagyarázni nem is ezen van a hangsúly...
2012. nov. 26. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!