Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legjobb mosópor ami...

Melyik a legjobb mosópor ami tényleg igazán hófehérre mos?

Figyelt kérdés

Már kezdek dilit kapni attól hogy a gyerekem fehér torna zoknijait úgy veszem ki a mosógépből mintha ki sem mostam volna. Ugyanolyan koszosak-feketék mint ahogyan beletettem a gépbe, csak vizesek... Elegem van!

Arilet és Persilt használok, mikor épp melyiket. DE! Egyik sem jó!!!!! Próbáltam a Tomit is... nem jó.

A Vanish szappannal szétsikálom már a bőrt is a kezemen. Hogy legalább halványodjanak azok a zoknik.


Ja és mosószódát is használtam már pár alkalommal, de katasztrófa.. ugyanaz az eredmény (vagyis eredménytelenség).


Van valakinek valami tényleg jól bevált mosópora? Nem szeretnék kísérletezni már, nekem az IGAZI fehérre mosó kell.


Előre is köszi ha valaki segít.



2013. febr. 25. 23:19
1 2
 11/11 anonim válasza:

Elég régen tetted fel a kérdést, de talán még belépsz megnézni a válaszokat:)

Nekem a mosószóda vált be -előáztatom benne a fehér zoknikat-, majd a mosógépbe téve a Miele fehér ruhákhoz való mosóporát használom. Nálam ez verhetetlen páros. A mosószóda környezetbarát, a Miele mosóporból meg nagyon kevés kell. Igaz, nagyon nem olcsó, de amikor kiveszem a ruhákat a gépből....hát megérte:))) (A mosópor csak a Miele szaküzletekben kapható).

2013. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!