Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kipróbáltam az ecetet vizkő...

Kipróbáltam az ecetet vizkő tisztitásra, tökéletes! Van valami csudi jó módszert arra, hogy egy kicsit elvegyem az ecet szagát? (h a tisztaság mellett finom illat is legyen)

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány % ecettel csináltad?
2014. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
átöntöd szórófejes flakonba és csepegtetsz hozzá illóolajat. (én 20% ecetnél kevesebbel nem is kezdek munkához-de nem zavar az ecet szaga,kinyitom az ablakot) jó minőségű illóolaj viszont elég drága, így már nem nagyon éri meg ha nem a környezettudatosság a cél
2014. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet:)9 százalékos az ecet,de nagyon jól tisztit. A rendszerető férjem nagyon meglepődött:) Am nem zavar engem se,csak féltem ,h ha belép valaki a lakásba,megcsapja az ecet szag:D
2014. júl. 15. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!