Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan motivaljatok magatokat...

Hogyan motivaljatok magatokat a hazimunkara?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Én zenét hallgatok közben.:)
2010. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én is, jobban megy a munka zenehallgatás közben
2010. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Meghívok valakit vendégségbe. Akkor fél óra alatt kitakarítom az egész lakást, máskülönben meg csak ülök az egészen. :D
2010. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez jo,köszi!
2010. jan. 22. 09:43
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

úristen, holnap jön anyám! :)

(csak mert nem akarom, hogy amiatt balhézzon velem, h igénytelen vagyok :)

szóval akkor megy a mosogatás, porszívózás, felmosás, stb :)

2010. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

"Bssza meg mindjárt haza jön a férjem és megígértem, hogy.." "Úristen jön anyám, nem láthatja meg!" "úristen jön nagyanyám, azzal fogja kezdeni, hogy kisjányom, fogj egy rongyot megmutatom. "


Na jó, kelletlenü, bár, de szoktam csinálni, viszont ezek motiválnak legjobban. Érdekes különben, mert ha egyszer belekezdtem meg rendesen, szinte meg sem állok, de belekezdni alig bírok.

2010. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

eléggé új a lakásom, szóval inkább minden nap takarítok, mert ha elkoszosodik, akkor már hiába sikálnám, nem lenne olyan, mint régi fényében.

az előző lakásunkban is úgy ahogy próbáltam tisztaságot csinálni, de ott már olyan évezredes kosz volt, hogy nem is volt érdemes súrolni, mert ráment volna az egész napom.


egyébként ha szép rend van, és semmi nincs a földön, akkor hamarabb végzel a takarítással.

a mosogatást mindig azzal kezdem, hogy beáztatom, hogy utána már csak végig kelljen simítani a szivícsot az edényen :)

fürdőben mániásan porszívózok, mert a barátomnak gyönyörű hosszú fekete haja van, csak épp nem mutat jól a sárga padlón :)

a szobában is főszereplő a porszívó, ha meglátok egy porcicát már támadok is :) főút mellett lakom, ez az átka, h hamar bejön a por.

az ablakpucolást csak sátoros ünnepek előtt vagyok hajlandó véghezvinni, mert az tényleg kikészít.

2010. jan. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a takaritás után csak rövid ideig tart a rend,2 gyerköcöm tesz róla,hogy késöbb se unatkozzam.
2010. jan. 22. 19:28
 9/10 anonim ***** válasza:

15:06-os!Férfi vagy?

Én nagyon nehezen veszem rá magam,pedig most munkanélküli vagyok.Még sincs rá időm. :)))))))

2010. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeretek főzni - Közbe elmosogatok. Szeretek rendet rakni - Közbe porszívózok is. Felmosni annyira nem szeretek,csak akkor veszem rá magam ha piszkálnak h csináljam meg. :D
2010. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!