Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogatógépet érdemes venni?...

Mosogatógépet érdemes venni? Milyet? Nem értek hozzá egyáltalán. Össze kell gyűjteni a mosatlant amíg megtelik?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 12:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat,ma megvesszük!
2008. szept. 6. 11:25
 12/18 anonim válasza:
97%
Én kaptam egyet májusba.Szerintem jó az is igaz hogy nem mindig mosogat elrendesen de ez csak az edények berakásátólfűg.Én lidlis tabletát használok szerintem jó.50fokon mosogat kézzel soha nem tudnál ilyen melegvízbe elmosogatni.
2008. szept. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
97%
Jól döntöttél, hogy megvetted. Időt, pénzt és energiát, vizet takarítasz meg. Szépen elmossa az edényeket, ha normálisan pakolsz bele; el sem kell öblíteni előtte az edényeket. Bármilyen dzsuvát levisz, kivéve a sült tojást és a penészt (na de nem kell hagyni penészedni). Ha mégis marad rajta ételmaradék, az egy gyors öblítéssel le is jön. Mi kicsit vettünk, mert csak ketten vagyunk, és nem is nagyon főzünk itthon, így nekünk is megéri. De aki rendszeresen főz, annak megéri a nagyobb is. A ruhákat sem kézzel mossuk - ha van lehetőség az edényeket géppel mosni, akkor miért ne használnánk ki?
2008. szept. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
97%
Ja igen, még valamit: én 65 fokon szoktam mosogatni, így tuti, hogy minden baktérium elpusztul. A kézi mosogatás nem túl higiénikus, rengeteg baci összegyűlhet a mosogatószivacson.
2008. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 -Pimpike- ***** válasza:
97%
Én már két éve használom és szerintem nagyon jó kis gyermekem van mindennap főznöm kell miatta, azelőtt naponta 2x mosogattam fél órát.Indezit van nekem.Szerintem nem érdemes tablettát venni, lehet kapni a DM-be mosogatógépbe való port, 1kg 999Ft és csak sót kell mellé venni( vízkövesedés ellen).A gépnek van egy olyan programja hogy csak lefröcsköli a koszos edényeket így nem szára rá, ha estére nem telik meg ez a legjobb megoldás. Már volt rá példa hogy csoki öntetet csináltam és elfelejtettem leöblíteni az edényeket és rá száradt csak másnap indítottam el a gépet de így is tiszta lett.
2008. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
24%
ne feledkezzünk meg a sórol se amiböl megeszik jópár kilót és az illatósitó sem árt ha nem akartok barlang szagot, mosogatógép tabletták közül meg csak calgonit power ball- ra esküszöm.
2008. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%
A Lidlben kapható ugyanolyan jó, mint akármelyik drága márka... Illatosító meg mi a csudának? Én soha nem használtam még olyat, és nem büdös a gép. Sót meg nem kell használni, ha 5 in 1 tablettát használ az ember (pl. Lidl tabi)
2008. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
97%
Mi a tabletta mellett használunk sót is, és az igaz, hogy egyszerre elég sok kell belőle, de az nagyon-nagyon sokáig kitart benne. Nem is emlékszem, hogy mikor kellett utoljára újratölteni. Sóból mi is olcsót vettünk, nem hiszem, hogy másabb lenne, mint a drága Calgonit.
2008. szept. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!