Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik olyan porszívó ami...

Létezik olyan porszívó ami nem csak az első 1-2 hónapban szív jól és bírja a mindennapos használatot?

Figyelt kérdés
Kinek milyen porszívója van otthon, amivel igazán meg van elégedve?
2016. márc. 24. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Az összes porszìvó olyan csak te nem tisztìtod ès tartod őket karban. Az meg már nem a gèp hibája...
2016. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

#1 +1

Samsung 10 éves, semmi baja, mert takarítom.

2016. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ugye cseréled/üríted a porzsákot? :)
2016. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Megértem a problémádat, nekem a kutyám miatt nagyon fontos a rendszeres porszívózás és pár hónap alatt tönkrementek nálam is a porzsívók, hiába ürítettem, tisztítottam őket rendszeresen. Nemrég vettem egy Karcher kicsi ipari porszívót, na ez bírja és rendesen szív. :)
2016. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Persze hogy van!

Mondjuk általában nem ezeket szokták végkiárusításban, jelentős kedvezménnyel árulni.

És persze nem a porzsákmentes kategória, amiből csak egy dobozból ki kell önteni a felszívott homokot.

A HEPA filteres készülékek esetében a HEPA filtert rendzsresen ki kell mosni, a porzsámentesség miatt gondozásmentesnek gondolt porszívók igénylik a legtöbb gondozást!

A porzsákos kategóriájú készülékekben is van egy vagy több belső filter, amit a GYÁRI pozsák egységcsomagokba be is tesznek, hogy 4-5 porzsák csere után ezeket a porszívó motort védő belső filtereket is cseréld ki!


Bosch porszívóim vannak, rendesen ápolom és karbantartom őket, már 60-70% állásban feltapad a szőnyeg a porszívófejre, úgy kell lábbal letaposni róla, hogy eleressze, ha fel akarom venni a szőnyegről a szívófejet.

2016. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Csak porzsákost vegyél! Legjobb ha valami kis iparit veszel. Azokban a porzsák mögött is van még egy komolyabb filter. Nyugodtan fel lehet vele porszívózni glettelés után is. Egy sima "háztartási" gép abba garantáltan beledöglik. A szűrőt is persze cserélni kell időnként.
2016. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
A mi porszívónk tudod, mikor volt gyártva? 1969-ben. Mondjuk, a motor már nem eredeti benne.
2016. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Nekem porzsák nélküli van és marhaságot írnak itt fent. Mert van előszűrője és hepa szűrője.(motor felé még az atkát is kiszűri) Megfelelően kell takarítani. A napi több órát pedig az ipariak bírnak valóban.
2016. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%

Nekem Samsung porzsák nélküli van, 4 éves.

Már több felújítást is túl élt és tökéletesen szív!

2016. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van egy samsung porzsák nélkülink, abban nagyot csalódtam :( minden prószívózás után üríteni kell a filtereket, ami undorító babrálós munka, különben alig szív valamit.


Nekünk a robotporszívó vált be, a legújabb Irobot roombánk van. Időzíthető, szobánként programozható, az előző verziókkal ellentétben pontos térképet készít, ezáltal sokkal gyorsabban takarít és tudja, hogy hol járt a szobában, és hol nem. Egy karral a sarkokat is eléri,és ami a legjobb az, hogy alulról kefékkel tisztítja a padlót - mivel benti macskáink vannak, nekünk ez vált be a legjobban a sok szőr ellen. Ha tele a porzsákja megy, kiüríti és takarít tovább. Ugyanígy a ha merülőben van az akku, visszaáll tölteni és utána takarít tovább.

Minden nap megy, amikor munkában vagyunk. Küszöb, szőnyeg nem akadály neki.

2016. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!