Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tisztítsam meg a...

Hogyan tisztítsam meg a mosogatógépet?

Figyelt kérdés
Eléggé drága tisztítószerek vannak forgalomba amiket nem szívesen vennék meg. Utóbbi napokban kellemetlen szag áradt a mosogatógépből.El indítottam egy üres mosogatást a legmagasabb fokon 20%-os ecetet meg öntöttem egy edénybe ill a gépbe is. Következő mosogatásnál az üres gép aljába szórtam egy fél csomag szódabikarbónát. Ismét 70fokon elindítva. A szagok elillantak és tisztának tűnik a mosogatógép! Ötleteket várok akiknek van bevált módszerük és nem túl drága. Nálam eddig jól bevált az ecet és szódabikarbóna a fent leírtak alapján. Köszönöm a válaszokat.

2016. nov. 13. 07:11
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

A calgonról meg ennyit:


[link]

2016. nov. 13. 16:32
 22/49 A kérdező kommentje:
2016. nov. 13. 16:42
 23/49 anonim ***** válasza:

Értelmezd már mit írtam...


A republiknak van egy jó száma, repül a bálna, na ez jutott eszembe.

De ahogy látom itt mindenki hülye, csak te vagy helikopter.

Köttesd ki a netet, az árából pedig vegyél mosogatógép tisztítót, azzal többre mész.

2016. nov. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
Köttesd ki te a netet. Veszek tisztítót is! Gyanítom te is hozzájárultál az Esmeralda szem műtétjének adakozáshoz :D
2016. nov. 13. 17:05
 25/49 anonim ***** válasza:
80%
Ez tényleg hülye! A mosogatógépről kérdez, amit simán szét lehet szedni és kitakarítani, ha már sikerült úgy használnia a házi csodaszerekkel, hogy bebüdösödjön. Aztán rugózik itt a szaros mosógépén! Ki a szart érdekel a mosógéped, amikor az eredeti kérdésben MOSOGATÓ gépről volt szó!?
2016. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Olvasd el az előző kommenteket és ne hülyézz mert ha sértegetés nélkül nem tudsz vélemény irni a kooccolj tovább! Én feltettem a kérdést normálisan és mivel elkanyarodott a kérdés olyan kritikára amiröl a lereagálások ide vezettek az nem az én hibám! Ha olvastad volna előző kommenjeimbe mit is használok akkor nem irnál butaságokat. Nem beszélve arról ha idáig ér az értelmi szinted hogy hülyézel. Azt hiszed hogy házi szereket használok akkor nagyon tévedsz! Olvass vissza és a gépem meg nem büdös,lehet tisztább mint a szád!
2016. nov. 13. 17:29
 27/49 A kérdező kommentje:
Azt javaslom itt zárjuk le a témát,mert ez már kezd nagyon offos lenni és értelmetlen.Köszönöm a válaszokat.
2016. nov. 13. 17:37
 28/49 anonim ***** válasza:
27%
Viccelsz? Még Izaura felszabadítására is adakoztam... :D
2016. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Egy ötlet: nálam sok citrom fogy. Mikor kifacsarom, beleteszem a mosogatógép evőeszköztartójába és pár naponta cserélem. Kellemes citromillatú a gép és csillogóbbra szárad minden. Magát a gépet 3 havonta áttisztítom hozzávaló szerrel és a szűrőt kitisztítom naponta. 20 éve van mg-em, 18 évig Bosch, 2 éve Indesit. Soha nem tapasztaltam, hogy kellemetlen szag jött volna belőlük.
2016. nov. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! Természetesen a szűrőt tisztítom napi szinten én is,a citromos verzió egész jónak tűnik. Jar Platinum mosogatókapszulát tettem bele és legmagasabb hőfokon egy üres mosogatással minden ok.
2016. nov. 14. 06:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!