Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tisztítsam meg a...

Hogyan tisztítsam meg a mosogatógépet?

Figyelt kérdés
Eléggé drága tisztítószerek vannak forgalomba amiket nem szívesen vennék meg. Utóbbi napokban kellemetlen szag áradt a mosogatógépből.El indítottam egy üres mosogatást a legmagasabb fokon 20%-os ecetet meg öntöttem egy edénybe ill a gépbe is. Következő mosogatásnál az üres gép aljába szórtam egy fél csomag szódabikarbónát. Ismét 70fokon elindítva. A szagok elillantak és tisztának tűnik a mosogatógép! Ötleteket várok akiknek van bevált módszerük és nem túl drága. Nálam eddig jól bevált az ecet és szódabikarbóna a fent leírtak alapján. Köszönöm a válaszokat.

2016. nov. 13. 07:11
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
68%

"Sót teszek bele finisht! "


Na, itt hangosan felkacagtam.


Aki 1,5 kiló sóért kiad 500 Ft-ot ( [link] ) ahelyett, hogy 1500 Ft-ért 25 kiló príma regeneráló sót venne ( [link] attól az embertől egy kicsit visszás azt olvasni, hogy drága a mosogatógép tisztítószer :-)

Már a kérdés is kamukérdésnek tűnt, mert ezerrel tolja az ecet és szodabikarbóna reklámot. Még szerencse, hogy nem egyszerre teszed bele :-)


Amúgy ilyen mosogatószert kell használni: [link] és nem lesz zsíros a szűrő.

Sóból a tablettás sót kell beletölteni, és csepptelenítőből is vannak nagyon olcsón jó minőségűek, amúgy is kevés kell belőle.

Én így üzemeltetem, és soha nincs sem kellemetlen szag, sem zsírlerakódás. Nyilván, ha pl. egy cimke leázik egy beföttes üvegről és a szűrő megfogja, akkor a szűrőt kiszedve pillanatok alatt megtisztítható...

2016. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
72%

Miért kell a kérdezőt lehordani? Ötleteket várt,és igen házi praktikákat.

Nekünk sem tett még tönkre semmit az ecet, mi a mosógépbe használjuk. Vagy trisot teszünk bele. Egyébként csomó ilyen mosogatógép tisztító ecet tartalmú szóval nem értem a felhaborodast.

2016. nov. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
65%

"Egyébként csomó ilyen mosogatógép tisztító ecet tartalmú"


Csak kettőt linkelj légyszives!

2016. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

33 kommentelő! Miből gondolod hogy én veszem a finish sót??????

Pénzt nem fizetek érte,de azt neked ingyen nem árulom el miért! Na akkor én is egy jót nevettem ha nem bánod,ugyanis te tuti drágábban kapod a sót mint én!

Az a baj itt mindent feltételezel, de ha előtte kérdeznél és nem tényként közölnéd azt ami nem is úgy van hát magadra vess!

A kérdés nem kamu! A kérdés házi praktikákra irányul! Az ecet és a hozzátartozó linkeket pedig ha vissza olvasol azoknak a felhasználóknak linkeltem be,

akik váltig állítják azt hogy az ecet milyen káros a gépre.Holott semmivel nem tudják alátámasztani csak jönnek hogy tilos mert tönkre mennek az alkatrészek,gumik stbi..

Na ezt inkább mondhatjuk kamunak vagy belebeszélték a vízlágyítós reklámok tudorai. Vulkanizált gumikat egyáltalán nem bántja az ecet!

Nem tudom, nem is érdekel addig amíg engem meg nem győz valaki ellenkezőjéről.

Persze nem itt ilyen légből kapott infókkal meg mert hallottam valahol... Kész hihető tényekkel vagy küldjön erre vonatkozó linket,egyebet szakvéleményt stbi..


Köszi a linkeket! A só tényleg gazdaságosnak tűnik és nem drága egyáltalán! Láttam a mosogatószert is, majd lehet megpróbálom egyelőre még tart a régi de most nem

írom ki a nevét mert abba is belekötnek.

2016. nov. 14. 14:52
 35/49 anonim ***** válasza:
66%

"A kérdés nem kamu!"


Dehogynem. A kérdés kimondottan arra irányul, hogy lehessen reklámozni az ecetet és a szódabikarbónát.

[Ha a sót "kapod" miért nem "kapsz" egy kis mosogatógép tisztítót is?] De ez valóban nem rám tartozik.

De látszik, hogy rendesen felkészült vagy a témában, és utánolvastál bőségesen.

El nem tudom képzeni, hogy milyen olyan ötletet vártál itt a kérdésed alapján, amivel kapcsolatban korábban a Google nem köpött már ki találatokat tucatjával neked?!?

Szóval teljesen egyértelmű, hogy a kérdés reklám, illetve azért íródott, hogy lepontozás nélül lehessen osztani az észt! Ugye a kérdezőt és a kommentjeit nem lehet értékelni...

2016. nov. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Pfff basszus ez már nekem is sok. Feltételezel itt már megint badarságokat!Világosan megmondtam neked hogy nem kamu a kérdés és nem az ecet reklámozás a célja! Nekem mi érdekem lenne abban hogy ecetes oldalakat reklámozom! Nyilván semmi! Mindenki aki a témában keresgél a google-n,találni fog eme témában mindenfélét! Aztán mindenki azt használ amit akar! Miért ne várhatnék én házi praktikákat valakitöl ami épp bevált és olcsó! Fentebb már leírtam hogy ez az ecetes téma szóba sem jön egyáltalán ha nem feszegetik. Olvass inkább inkább vissza előző oldalakra és rájössz kik feszegetik itt az ecetes témákat,sajna épp olyan egysíkúan gondolkodók mint te is! Amit ti a fejetekbe vesztek az a jó,amit feltételztek az az igaz a másiké mind kamu meg célja van ehhh Aztán kit érdekel a minuszolók száma? Gondolod hogy nekem az a célom hogy itt jól felkészüljek google meg ecet terén hogy ezt reklámozzam? :D Vicces! Hát ne haragudj de előző véleményed alapján többnek gondoltalak. Aztán irogathatsz ide bármit én innentől fogva nem válaszolok neked és elmehetsz az alaptalan vádaskodásaiddal meg a tévhiteddel a zivataros .........-ba
2016. nov. 15. 12:29
 37/49 anonim ***** válasza:
84%
Unatkozo haziasszony vagy.
2016. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
27%

Légyszi, linkelj már be olyan oldalt is, ahol valóságos tesztek igazolják, hogy nem tesz kárt az ecet.

Sőt olyat is légyszi, ahol valamelyik mosó-, mosogatógép gyártó ajánlja az ecetet. Köszi :)


Amúgy azt honnan veszed, hogy mi ecet ellenesek calgont használunk. Én személy szerint soha nem vettem még.

2016. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Akadjatok már le erről az ecet témáról!!!

A kérdés nem ez volt! Ki mondta hogy az ecet ellenesek calgont használtok?

Én ilyet egy szóval nem mondtam! Használj amit akarsz!

Már kb 20-adszorra mondom el hogy ti lovagoltok itt az ecet témán,calgon témán :D nem én.

Nézd! Privátba ha gondolod szivesen megírom a személyes véleményem erről,

de itt már nem,mert egyesek azt feltételezik hogy én idejöttem az ecetet reklámozni! :D

Elment itt 4 oldal lassan 5.

Néhány szerény hozzászóló kivételével azt látom itt csak az ecet kontra nem ecet téma megy!

Meg kamu a kérdés mert csak reklámozni akarok :D

A kérdésre viszont több mint 4 oldalon sem kaptam használható választ, receptet.

A probléma már amúgy is rég megoldódott.

2016. nov. 15. 14:40
 40/49 anonim ***** válasza:
32%
Valakik betegesen utálják az ecetet,hogy 5 oldalon keresztül ezen problemaznak, és még más kérdéshez is belinkelik ezt a kérdést. Ideje lenne pszichológushoz fordulnotok, ha nem érzitek, hogy ez már beteges.
2016. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!