Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tisztítsam meg a...

Hogyan tisztítsam meg a mosogatógépet?

Figyelt kérdés
Eléggé drága tisztítószerek vannak forgalomba amiket nem szívesen vennék meg. Utóbbi napokban kellemetlen szag áradt a mosogatógépből.El indítottam egy üres mosogatást a legmagasabb fokon 20%-os ecetet meg öntöttem egy edénybe ill a gépbe is. Következő mosogatásnál az üres gép aljába szórtam egy fél csomag szódabikarbónát. Ismét 70fokon elindítva. A szagok elillantak és tisztának tűnik a mosogatógép! Ötleteket várok akiknek van bevált módszerük és nem túl drága. Nálam eddig jól bevált az ecet és szódabikarbóna a fent leírtak alapján. Köszönöm a válaszokat.

2016. nov. 13. 07:11
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
23%

Betegesen utáljuk az ecetet?!? Ugyan már. Az ecetnek meg van a maga helye és szerepe a háztartásban.

De ugye mégsem sikerült abból a csomó ecet tartalmú mosogatógép tisztító szerből egyet sem belinkelni???

Nem az ecetet, hanem a kamuzást útáljuk. De azt nagyon!

2016. nov. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
34%
Linkelget a fzom neked, tipikusan olyan vagy aki azokba is belekotne mert nem elég márkás neked. Ha érdekel nézegesd meg az összetevőketet, puszika.
2016. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:

na itt a tartalma és ott van benn az ecet is :D


Finish mosogatógép tisztító


Összetevők


15-30% citromsav, 5-10% trideceth-3, 5-15% nem ionos felületaktív anyag, Illatanyagot tartalmaz.

2016. nov. 16. 16:11
 44/49 anonim ***** válasza:
38%
A trideceth NEM ecet :) Ez az anyag egy, a természetben nem túl gyakran előforduló zsíralkohol polietilén-oxid módosított észtere. A truth in aging szerint az ehhez hasonló anyagok elég biztonságosak, amíg egészséges bőrön használjuk, de jobb kerülni alkalmazásukat a sérült, vagy irratált bőrünkön. A trideceth-6 -ot emulgeátorként és felületaktív anyagként használják a kozmetikai készítményekben.
2016. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
23%
Ui.: nyilván az utolsó mondatra kell figyelni
2016. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
65%
Még laikusként is egyértelmű, hogy a trideceth nem egyenlő az ecettel...
2016. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Na látjátok kíváncsi voltam meiktek kap rá a témára! Nem csalódtam :D Ja azt elfelejtettem közölni hogy a szóban van benne az ecet lol Csámcsogjatok csak madárkáim .D
2016. nov. 17. 14:17
 48/49 anonim ***** válasza:

Ja, hogy te csak szórakozol ezzel a kamu kérdéssel.

Most már világos minden...

2016. nov. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Nem a kérdés kamu hanem már szó szerint egy elcsépelt téma ez az ecetesdi! Természetesen érdekelne a dolog ha arra válaszolnátok ami a kérdés! Itt viszont mi jellemző?? Hogy nem a kérdésre felelnek (tisztelet a kivételnek),hanem kreálnak egy témát jelen esetben az ecet kontra nem ecet témáját és ezen megy a meddő vita már 5 oldalon át! Jó lenne már elfelejteni mert most is hangsúlyozom nem ez volt a kérdés. Úgy látszik népszerű a dolog így gondolkodom rajta hogy a napokban dobok fel egy olyan kérdést ami tipikusan az ecetre orientálódik! Ott aztán lehet ezen témázni hogy árt -e a gépnek vagy sem. Csak össze ne vesszetek lol :D Itt pedig már sokadszor is leírom hogy aki választ ír, arra kérem csak a kérdésre válaszoljon!
2016. nov. 18. 16:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!