Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Rendes takarítónőt hol lehet...

Rendes takarítónőt hol lehet találni?

Figyelt kérdés

Nagyon belefáradtam már a keresésbe. Másfél szobás budapesti lakásomba kerestem egy olyan takarítónőt, aki kéthetente eljön, elvégzi a munkát, és ezzel megkönnyíti az életemet. Nem voltak nagy elvárásaim, csak annyit kértem, amennyit én is meg tudtam csinálni (amikor egészséges voltam).


A rossz tapasztalataimról lassan már könyveket tudnék írni... Volt olyan, aki már a próbanapon nem csinált semmit, vagy elbújt a fürdőszobába és SMS-ezet, vagy folyton jött utánam, hogy beszélgessen...


Olyan is volt, aki a próbanapon szépen dolgozott, nagyon örültem neki, kedveltem. Ezután viszont minden alkalommal egyre többet késett, egyre kényelmesebb volt, amit megbeszéltünk, nem csinálta meg, beszélgetni viszont szeretett volna, egyre többet, hogy addig sem kelljen dolgozni.


Sok olyan nő van, aki elvállal több lakást, egyik lakásból rohan a másikba, igyekszik nem elfáradni egyikben sem, és ez a munkáján is látszik.


Nem értem, miért gondolják azt, hogy a tulajdonos nem veszi észre, mit csinálnak...


Ha lenne egy valóban becsületes, tisztességes hölgy, nagyon tudnám megbecsülni. Régen volt egy ilyen takarítónőm, annak idején friss nyugdíjasként vállalta a munkát, és neki köszönhetem, hogy jó néhány évig nem volt semmilyen gondom a takarítással. Mindig ugyanúgy, szépen dolgozott, akkor is, ha nem voltam otthon, és akkor is, ha senki nem ellenőrizte, hogy mit csinál. Most már idős, és nem egészséges, munkát nem tud vállalni, de a viszonyunk olyan, mintha rokonok lennénk, a gyermekem születésnapjára mindig meghívjuk. A gyermekem a saját nagymamájánál is jobban szereti!


Nem tudom, hogy ilyen takarítónőt hol, és egyáltalán lehet-e még találni?



2018. jan. 6. 01:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A lakásom a 13. kerületben van.
2018. jan. 7. 18:20
 12/14 anonim ***** válasza:
rendi.hu
2018. jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A rendiről sok rossz véleményt olvastam Interneten. Az embereknek csalódást okozott.
2018. jan. 30. 11:56
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor bocs. Nem próbáltam ki őket, csak valamiért szimpatikusnak tűntek így messziről...
2018. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!