Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kérhetnék tanácsokat? Nagyon...

Kérhetnék tanácsokat? Nagyon fontos! Többi lent.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, most van az első párkapcsolatom ,lassan 9 hónapja tart.

Barátom észre vette, h szinte semmit nemtudok csinalni, se főzni, se semmi háztartási dolgot(persze takarítamk tudok, szeretek is).

Anyósom szakacs, mondta barátom hogy menyjek ki hozzá tanuljak.De nagyon szégyellek , nem érzem h beilleszkedtem hozzájuk :/

Tudna valaki valami tanácsot adni, hogy hogyan tanuljak és hogyan tudnék beilleszkedni?



2017. febr. 16. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Menjél, de csak akkor, ha közben a barátod kitanulja az autószerelést, vízszerelést, villanyszerelést és számítógép karbantartást, mert ezek meg férfi dolgok.
2017. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerű. Megkéred az anyukát, hogy tanítson meg főzni.
2017. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Barátom szinte mindent megtud csinalnk, okos fiú! Én butának érzem magam mellette.:/ tudnál valamit mondani, hogy hogy ne szégyeljek nagyon?
2017. febr. 16. 15:37
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

Az érdemi válaszhoz kevés az input.

Ha elolvasod az első mondatod, már nem is kell bővebben válaszolni.

Tippelhetsz: hány 14 éves lány tud sütni, főzni, takarítani? Te legalább takarítani tudsz.

De a tanulni akarsz, nosza rajta. De a barátod manipulálni fog veled

2017. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez igaz amit az utolsó irt..

A múltkor megkért anyósom, hogy rakjam fel a függonyt, de nem tudtam, tiszta szégyen volt.:/ Barátom szinte mindenbe kritizál, kigúnyol mert nem tudok semmit. Van mikor kiabál velem..

2017. febr. 16. 15:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még nincs anyósod! Először tanulj meg helyesen írni, és anyukádtól főzni és a háztartással kapcsolatos ismereteket is tőle kérdezd. Nem árt, ha tudod ezeket. A barátoddal pedig szakíts, mert ebből a kapcsolatból nem sok jó sül ki.
2017. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nevezed anyósodnak a kérdésben? Ëlőben hogy szólítod? Tegeződtök, vagy csak ő tegez? 15 éves vagy, gondolom nem akartok hamar összeházasodni, még tanulnod kellene, esetleg a fiúnak is. A te szüleid milyenek? -amúgy nem ciki mástól tanulni ilyesmit, de inkább ha már élesben kell.
2017. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen ez nem ciki, de jobb lenne ha dobnád ezt a bunkó kisfiút
2017. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azert hívom anyósomnak, mert hát az! Én magához ő tegez. És attól hogy van barátom,és szeretnék tudni főzni,iskolába járok rendesen! Ő 19 éves, főiskolán van,és ezután diplomázni is fog! Szóval nem olyanok vagyunk, mint a mai fiatalok!
2017. febr. 16. 17:09
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyós majd akkor lesz, ha Te leszel a menye, addig csak a "barátom anyja" titulus.
2017. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!