Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti hogy szárítotok télen?

Ti hogy szárítotok télen?

Figyelt kérdés

Szóval télen ez a szárítás dolog nekem borzasztó... bent tiszta pára lesz minden és szerintem attól is penészedik a fal. Az erkélyre viszont kiteregetni ilyenkor, hát nem szárad meg. A mosógépem nem szárítós. A fürdőben meg nem tudok teregetni.

Ti hogy teregettek ilyenkor télen?



2018. dec. 21. 17:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Rengeteget mosok. A gyorsabb száradás es a pára miatt vettünk egy párátlanítógépet, azt állítjuk a teregető mellé. Párát is eltünteti és gyorsabban szárad a ruha.
2018. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Szárítógéppel.
2018. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Most hogy ilyen hideg van kint, olyan száraz a lakásban a levegő, hogy a ruhák fél nap alatt megszáradnak, úgyhogy most gőzerővel mosok, mert amúgy 2 nap mire megszáradnak.
2018. dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A mi szobankban teregetek az emeleten, racsukom az ajtót es résnyire nyitva hagyom az ablakot. Igy se 100%os, mert párás sz ablak, de most nincs jobb megoldás.
2018. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A cserépkályha mellé.

Penészesedés nálunk elképzelhetetlen. Ha csukva hagyjuk annak a szobának az ajtaját, akkor ott enyhe dohos-párás szag keletkezne, ezért ilyenkor legalább az első néhány órában, fél napban nyitva tartjuk az ajtót. A pára eloszlik a lakásban, így nincs szag.

2018. dec. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nálunk a fürdőszobában van felállítva a szárító. Nem olyan nagy a fürdő, de azért elég a mérete (2,5 x 2,9 méter), és körbe minden a falnál van, tehát középen szabad a tér, nincs komolyabban útban a szárító, pille könnyű még ruhákkal együtt is, simán arrébb lehet tolni. Viszont ha Nálad kád van, akkor tényleg nem sok hely marad! :/
2018. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Öreg AEG kondenzációs szárítógép, használtan vettük 35-ért, egyetlen baja volt, faék egyszerűségű kapcsolócsere, találtam hozzá és megoldottam össz kb egy óra alatt. Elég halk, a levegőt is inkább szárítja, picit fűti is a fürdőszobát, amit ilyenkor ki is használunk.
2018. dec. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szárítógép és párátlanító
2018. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én kiteszem az erkélyre pár órára, látni ahogy a pára száll fel belőle (néha meg is fagy). Amikor behozom még nem száraz, de hamar megszárad. Persze a szmogos időben inkább fregoli a fürdőszobában.
2018. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!