Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógép foltat hagy mosás...

Mosógép foltat hagy mosás után a ruhán?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja jelentkezett ez a probléma.Mosas utàn szürkés- barnàs foltok lesznek az egyébként hibátlan ruhákon.Ezeket a foltokat utánna már semmivel sem tudom kiszedni. Na most kb. 1 hete vásároltam egy új gépet,mivel azt hittem a gép a hibás. Erre most a vadiúj is épp azt csinálja? Öblìtőt nem használok,csak folyékony mosószert.
2019. ápr. 26. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez miatt cserélted a régit? Ez így érdekes. A csöveket is cserélted?
2019. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,pont emiatt. A csövek is cserélve lettek,a falban lévő csövek attisztìtva,a csap kicserélve. Nem értem mi lehet a gond,de már vagy 20db ruha ent tönkre.
2019. ápr. 26. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a mosógép vízbeeresztő csövét leveszed, és engedsz onnan egy vödör vizet, akkor az tiszta? Nem volt a környéketeken csőtörés mostanság? Mert az új géppel csak a bejövő vízre lehet gyanakodni (ha nem váltottál pont akkor mosószert)
2019. ápr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!