Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyn tárgyaljak Tovább egy...

Hargitai János kérdése:

Hogyn tárgyaljak Tovább egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ház vásárájlásról volna szó de nem is tudom minek nenevezzem ezt a helyzetet..

A történet röviden annyi hogy jártamban keltemben észre vettem egy szerkezet kész házat.

Nagy nehezen fél év alatt felhajtottam a tulajdonost és reméltem hogy olcsón megtudom venni.

Mert.. vagy 12 éve ott van hagyva, külterület azaz zártkert,a környéken se aszfalt se csatorna se semmi egyedül áram van..

Elkezdtem tárgyalni/beszélgetni tehát a gazdájával csakhamar kiderült hogy szerinte 20 millió még nem elég, rengeteget beszél arról hogy micsoda minőségben épült a ház, és közben dicsekszik a vagyonával bevételeivel melyik gyereke hol épít éppen egy 300 néghyzetméteres házat.

Helyrajzi számot nem közöl, házszám elvileg nincs az egész utcában, elmondása szerint azt még ő se tudja.

Viszont eléggé érdekli hogy miből akarom kifizetni, De a legjobb hogy nem hajlandó elárúlni mennyit kér érte!!!

A mai beszélgetésünkben azért elejtette, hogy majd meghirdeti és akkor mennyi érdeklődő lesz...


Szóval mondja meg valaki hogyan érdemes beszélni egy ilyen emberrel.

A hagyd a francba/ nézzél másikat nem opció.


2019. aug. 4. 01:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nme tudom követi e még valaki az én kis kálváriámat de, megszereztem a telek tulajdoni lapját. Amin az áll hogy hapsi a feleségével közösen birtokolja telket, ami 4-es bessorolású szántó vagy mi. 2,98 a használati érte...

A rajta lévő bazi háznak nyoma sincs a tulajdonilapon... nem tudom hogy ez így normális e mert eddig nem sok tulajdoni lapot láttam.

Vagy arról van szó hogy hapek gondolt egyet és elkezdett építkezni aztán amikor a hivatalok akadékoskodtak abbahagyta.

2019. aug. 21. 13:11
 12/15 Gugu Gabor ***** válasza:
az hogy akadékoskodnak építkezés közben az önkormányzat függő, de hogy erre lakhatásit nem kapsz az tuti, és a művelésből kivonás is drágább lesz mint 50000
2019. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
tehát 3 aranykoronás. A kivonása kb. 400-500 ezer forint lesz.
2019. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hogy pont kerüljön a kérdésre leírom a vègkifejletet.

A hapek 1 idő után fel se vette ha hivtam. Ekkor rászabaditottam egy ilyes ügyekben jártas nagy dumás illetőt. Aki megtudta vègre hogy kb 50 millióra tartja a fèlkèsz szántóra èpitett házát. Úgyhogy fájó szívvel de lemondtam róla. Emlèkèt magamban hordom örök időkig stb.

2019. dec. 18. 18:53
 15/15 anonim ***** válasza:
:)
2019. dec. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!