Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti most vesztek házat, vagy...

Ti most vesztek házat, vagy megvárjátok jövőre a válságot, amikor negyedére fognak esni az árak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 15:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
83%
Leírtam neked egy konkrét példát, hogy miért NEM volt a 8 millás is 10 milla a válság előtt.
2019. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Én meg tudom hogy annyi volt, mert figyeltem az árakat.
2019. aug. 25. 16:38
 13/35 anonim ***** válasza:
87%

Mi sem CSOKra veszünk házat, képzeld el.

Egyébként ki vagy, hogy ennyire biztosan tudod, hogy jövőre mi lesz? Valami jós? Az ingatlanra való keresletet nem csak a CSOK teszi ki, hanem ott van már a babaváró, a falusi CSOK és még nem beszéltünk arról a több ezer családról, emberről, egyedülállóanról, stb, aki meglévő ingatlant ad el, hogy nagyobbat vehessen. Azt te nem nézed, hogyha az ingatlan árak csökkennek, akkor annyival kevesebbért is kelnek el majd a meglevő lakások. Kicsit tovább kellene már látni a CSOKnál. De lehet amúgy várni a csodára, csak aztán nehogy koppanj a végén. Én inkább kiszedek egy anno 8 millióért megvásárolt ingatlanból most 27-et,minthogy jövőre (állításod szerint) eladjam 6-ért. Marha irreálisan gondolkodsz. Nyilván logikus volt a CSOK megjelenésével ez a nagy mértékű fellendülés, de pont annyira nonszensz azt feltételezni, hogy ez visszafelé is működni fog. Nem fog. Minimálisan talán, évek múlva, de még mindig sorra épülnek a társasházak, sorházak, főleg Pesti agglomerációban és nem véletlenül kelt el a közelben egy 30 lakásos társasházak ÖSSZES lakása fél éven belül.

2019. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Igen. Ez a baj. Épülni épülnek, de ki fogja megvenni? 40 milláért csak a CSOKosok.
2019. aug. 25. 16:55
 15/35 anonim ***** válasza:
91%
De értsd már meg, hogy nem csak a CSOKosok, ezt próbáltam az előbb elmagyarázni.
2019. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Hétköznapi ember biztosan nem.
2019. aug. 25. 17:13
 17/35 mindentudó99 ***** válasza:
95%
Tök mindegy milyen válság lesz egy 30 millás lakást nem adnak el majd 10 -ért. Abszolút nem adják el. Honnan veszed ha válság is lesz majd az emberek azonnal harmadáron adogatják el az ingatlanokat. Nem hülye senki.
2019. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Mivel hitellel terhelt, így adják majd ne félj. Nehogy azt hidd, hogy kp ra veszik a 30 millás lakásokat. Most ugyanaz megy, mint 2008 előtt. Aztán meg jön a sírás-rívás.
2019. aug. 25. 18:38
 19/35 anonim ***** válasza:
83%
Jól írod, 17-es. Ha mégis visszaesne (nem fog) az ingatlanok ára brutálisan, akkor nem fogom eladni, hanem várok 4-6 évet, amíg újra visszatér a jelenlegi árszintre (vagy feljebb). Addig meg termeli a pénzt az albérlet.
2019. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Akinek hitelre van a háza, azt nem kérdezi meg a bank, hogy el karja-e adni (Bíró Ica)
2019. aug. 25. 18:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!