Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti most vesztek házat, vagy...

Ti most vesztek házat, vagy megvárjátok jövőre a válságot, amikor negyedére fognak esni az árak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 15:42
1 2 3 4
 21/35 mindentudó99 ***** válasza:
67%
Na és megvetted az Icáét? Mert nyilván akkor rácsaptál .
2019. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Sajnos lecsaptak rá előttem.
2019. aug. 25. 21:11
 23/35 anonim ***** válasza:
91%

" vagy megvárjátok jövőre a válságot"


Mit mondtál?

Melyik hónap hányadikán lesz a válság???

2019. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
91%
Jövőre válság??? Hahaha! Kiscsillag, jövőre emelik fel az újépítésű lakások áfáját 5%-ról 27%-ra! Emiatt már többezer ingatlannal kevesebb fog épülni Budapesten! Már látni, mennyi újépítesű lakásra kértek engedélyt. Emiatt szűkülni fog a kínálat, de ha a kereslet nem csökken, akkor az újabb áremelkedést generál. Tehát: 22%-al növekvő áfa+csökkenő kínálat=áremelkedés. Ez hatni fog a használt lakások árára is. Az átlagos kis embernek még inkább nem fpg tudni lakást venni. Marad az albérlet, ergó: az albérletek ára is felmegy. De te csak álmodozz, és várd a csodát. Apropó: miért a 2008-as árszintet várod? Miért nem az 1990-91-est? Akkor másfél-2 milláért is lehetett lakásokat venni! Igaz, nem is olyan keresetek voltak, mint ma. A forint sem annyit ért, mint ma. A 2008-as szintre soha nem fognak visszacsökkeni a lakásárak. Jövőre beépül az áfa a lakásárba, utána lehet, hogy lesz némi korrekció, de nem jelentős. (Tehát, a mai 60 millás lakás 72 misibe fog fájni jövőre, de 2-3 év múlva lehet, hogy már 70-ért is megkapod) De várjál csak,várjál...
2019. aug. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Nem lesz ilyen, akkor abbahagyják az építkezéseket, az addig eladatlan ingatlanoknak talán kicsit elkezd lefelé menni az ára. A jókat megveszik 5-10%-os csökkenés után. Olyat el tudok képzelni, hogy egy most 2milliós putrit lehet majd 500ezerért venni. De egy 40milliós nem lesz már 10.
2019. aug. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Dehogynem lesz. Kitartás.
2019. aug. 26. 08:42
 27/35 anonim ***** válasza:
Igazad van, a remény hal meg utoljára...
2019. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Barnabas333 ***** válasza:

Én csak 2 dolog miatt várok januárig, 1, akkor kifizetem a lakás hitelem amit eladok. 2, 1 éve vettem új autót és ez kicsit vissza vette a költségvetést.

Az meg mindegy nekem, hogy hol tartanak az árak, mivel venni is nagyobbat egy lakás eladásával akarok, így ugyanott vagyok, mert együtt mozog a 2 ár...

2019. aug. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
83%

Most az komoly, hogy van olyan csökkentett értelmi képességű, aki dörzsöli a tenyerét, hogy mikor lesz már válság?

Te fel tudod mérni, mivel jár az? Hidd el, nem lakást fogsz te vásárolni, hanem állni a munkaügyiben, hogy hova mehetnél el dolgozni. Éhbérért.

2019. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Érdekes a legutóbbinál sem voltam munkanélküli.
2019. aug. 26. 14:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!