Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Volt már abban részetek, hogy...

Volt már abban részetek, hogy csak Budán éltetek albérletben, majd Pest egyik átlagos kerületében vettetek lakást magatoknak? Milyen volt a váltás?

Figyelt kérdés

Négy éve élek Budán különböző albérletekben. Nagyon szeretem, mert a környezet (hegyek, völgyek, erdők) nagyon otthonossá teszik nekem a budai kerületeket.

Azonban lakást venni nagyon átlagos Pesten kerületben tudnék, nagyjából az Örs vezér tere, Zugló széle, Pesterzsébet környékén.


Életetek már meg ilyen, vagy hasonló váltást? Hiányzott Buda a váltás után?


2019. okt. 13. 09:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
94%
1 6-os persze csak árban is van némi különbség. :D Erzsébet ez Zugló nem egy kategória.
2019. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Leesett a karikagyűrű az ujjamról, most erre mit mondjak!?!


Egyébként pedig a régi mondás: "Addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér!"

2020. febr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
64%
Könyörgöm, hagyjuk már ezt az "elit Buda vs. csöves Pest" sztereotípiát! Budának is vannak legalább olyan rossz részei, mint Pestnek. Én speciel a 11. kerületet ki nem állhatom, még átutazni se szeretek rajta. Annyira teleépítik minden négyzetméterét, hogy már nyomasztó, az egész egy rohadt nagy betondzsungel, amit még egy most épülő kelenföldi pláza is tetéz.
2020. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
58%
Nekem fura volt olvasni ezeket a válaszokat, én Pesten veszek majd lakást, mert vonz az a "nagyváros-hangulat", pedig vehetnék Budán is.
2020. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
41%
Meg fogod bánni. Sok a csoves, kutyaszar, hugyszag
2020. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
73%
#25 de minden olyan közel van, Budáról mindig egy csomót kell utazni be a városba...
2020. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
23%
Inkább utaznek a rózsadombrol mint a sok csovest kerulgessem. Pedig én kényelmes vok de hányok ettől a sok alkesztol.
2020. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
35%
Mit gondolsz amikor majd lépni szeretnénk előny lesz ez a sok csövi? Hugyos, szaros járda, sorolhatnam, annak idején biztos nem vettem volna belső keruletben a belsonek a kulsojeben, de erre volt keret.
2020. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy miért kéne sokat utazni? A széll k. tér busszal kb 15 p, na nehogy megerolteto legyen. Ott a metró, villamos. Egy budai lakas mindig értékallo, erre is gondolj. Nem feltétlenül rózsadomb ami neked jó, de pl 11.keruletert is megvesznek szerintem.
2020. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Pesterzsebetre nem mennek onnan is sokat kell utazni, zugló külső része nem tudom melyik rész, ill az Örs sem vonz az is elég putris. De nyilván a pénz dönt.
2020. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!