Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Volt már abban részetek, hogy...

Volt már abban részetek, hogy csak Budán éltetek albérletben, majd Pest egyik átlagos kerületében vettetek lakást magatoknak? Milyen volt a váltás?

Figyelt kérdés

Négy éve élek Budán különböző albérletekben. Nagyon szeretem, mert a környezet (hegyek, völgyek, erdők) nagyon otthonossá teszik nekem a budai kerületeket.

Azonban lakást venni nagyon átlagos Pesten kerületben tudnék, nagyjából az Örs vezér tere, Zugló széle, Pesterzsébet környékén.


Életetek már meg ilyen, vagy hasonló váltást? Hiányzott Buda a váltás után?


2019. okt. 13. 09:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
21%

"de minden olyan közel van, Budáról mindig egy csomót kell utazni be a városba..."


Csak megjegyzem, hogy Budán kb 5 évvel élnek tovább az emberek mint Pest egyes részein!

Ha valakinek ez számít???

2020. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván nem azért élnek tovább, mert a budai levegőben örökélet-részecskék szállnak, hanem mert aki megengedheti magának, hogy ott éljen, az általában megengedheti magának a jobb orvosi ellátást is. Én megengedhetem magamnak, csak éppen jobban vonz az V. kerület vagy a Ráday utca. Ezekhez nagyon közel van minden, ami engem érdekel a városban. Budai ismerőseim közt van, akinek 40 perc bejutni az Astoriáig, az az öt év legalább ezt kompenzálja neki :D
2020. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
A Szent Gellért környéke és a Margit híd budai végének környéke egyébként még benne van a válogatásra érdemes helyeim között, de más nem nagyon.
2020. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!