Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a jobb? Egy jó minőségű,...

Mi a jobb? Egy jó minőségű, kései építésű panel vagy egy régebbi téglaház?

Figyelt kérdés
A Pók utcában gondolkozom panellakásban, de kicsit ódzkodom a panelektől. Viszont az ottani jó elhelyezkedésű, kívülről se néz ki rossznak. Kinek mi a tapasztalata?
2019. okt. 24. 18:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
36%
Pókutcai lakótelep nagyon jó! És lehet, hogy meglepőt mondok, de békásmegyeri lakótelep is nagyon kivakaródzott,sok fejlesztés történt, a régi balhés lakó közösség jó része eladta az elmúlt pár évben a lakást h pénzhez jusson, ezáltal tisztult a terep:)! Panelt részesíteném előnyben, mert ár/értékben többet ad ugyanazért a pénzért!
2019. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Barnabas333 ***** válasza:
36%

Most nem azért, hogy védjem a panelt, de voltam egyszer ismerősnél a belvárosban régi tégla gangos társas házban.

K..vák,cs.vik, tr..ik, meg ilyenek, ehhez képest az újpesti panel egy elit hely... Nagyon nem mindegy hol vagy. És 42 éve élek panelban, bár most öreg koromra tervezek családi házba költözni...

2019. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
48%
Mondjuk panelt nem szívesen vennék, tekintettel arra, hogy ezeket kb. 50 évre tervezték anno, és már szinte ott járnak. Én nem lennék benne nyugodt annak tudatában, hogy a tartószerkezet egyszer csak megadhatja magát és akkor annyi. (pl. pécsi magasház, mondjuk az speciális eset, de idővel igy jár a többi is.)
2019. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Barnabas333 ***** válasza:
55%

A magasháznál a szigetelést csinálták meg rosszul és ott a belmagasság sem volt meg egy szabvány panelhoz képest...

Teljesen nem olyan mint egy sima panel ház.

Mondjuk arra én is kíváncsi leszek mi lesz 100 év múlva a sok panellal, de az 50-et már túllépték az öregebbek. 50-et még simán fognak bírni szerintem.

2019. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Barnabas333 ***** válasza:
Mondjuk 100 év múlva a világ vége is fenyeget, tehát mindegy lesz :-)
2019. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2012-ben is be volt harangozva a világvége, oszt nem történt semmi, pedig még egy filmet is összetákoltak a témáról, igaz, már 2009-ben.
2019. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!