Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az magyarok miért vesznek...

Az magyarok miért vesznek majd 1 milió forint négyzetméterenkénti lakást? Mindeki külföldi aki lakást vesz? Vagy ennyien keresnek 1 miliót havonta?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 23:08
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
49%

Pedig nagyjából igaza van, az átlag budapesti négyzetméter ár kb. 800e forint, amúgy (ez nagyjából a Lechnerre merőleges utca):


[link]

2019. okt. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

17-ben 400, 10-ben 450, vállalható helyeken. Lehetne még folytatni, és a külsőbb városrészeken több a lakás, mint bent.

De belvárosi garzont is adtam el a nyáron 700ért és közel hozzá vettem lakást 600ért.

Ha új kell, vagy modern kell, vagy jó helyen lévő kell, felújított stb az mindig drágább, de milliók élnek nem ilyen csili vili helyeken, és ők az átlag.

2019. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Lónyay, Ráday,Bakáts tér, sőt a KÜLSŐ-Ferencváros is már 1,3-mas irányár!!

Rákóczi út, Király utca, Baross utca, Orczy tér, Keleti környéke, Aradi utca, Andrássy út, mind 1 M körül/fölött van a klasszikus belváros és a régi belvároson kívüli, régen népszerűtlen helyek is.

A feltett kérdés nem az, lehet-e olcsóbban, persze, hogy lehet. Én is tudok 1 M eladni és 400-ért venni és szoktam is, a nyereség a lényege a lakáscserének.


[link]


Ez most olcsónak számít, a nyáron még 1 M fölé volt árazva az Erkel-ház:

[link]


Diószeghy 1 M...

[link]

2019. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Mar vidéken, megyeszékhelyen sem ritka az 1m körüli m2 ár. Teljesen normális lakásért, semmi luxust nem kell elképzelni.
2019. okt. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%

Az eredeti kérdésre a válasz, azaz NEM vesznek ennyiért lakásokat:


[link]


Vagyis a fővárosban 46%-al csökkent az eladások száma, gondolom ezzel az ingatlanpiacnak itt nagyjából vége is van.

2019. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Az egyik ingatlanos ismerősöm szerint egyre jobban érződik, hogy túl vannak arazva az ingatlanok és ezeket nem is tudják már eladni. Van lakas, amit év eleje árul. A tulaj nem akarja lentebb vinni az árat

Szerintem az emberek sem hülyék, 1 millió /m2 legfeljebb egy teljesen belvárosi, ujepitesu lakásért reális. Pl ahol van portaszolgalat, saját garázs stb.

Egy 30 éves panel nem ér ennyit és nem is veszik szerintem.. Főleg ha a fejujitas egy festést takar meg 2db jysk bútort.

2019. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%
Evvel már csak az keres aki most időben pénzre váltja az árnövekedést és kiszáll mèg időben. Beszállni már nem szabad.
2019. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!