Merre mennétek?

Figyelt kérdés

Békésmegyeből szabadulnék 15 millio a keret kertes vagy lakás mindegy, esetleg hitelt is vennek hozza (5millioig) habar nem szívesen , magyarországon merre lenne erdemes új eletet kezdeni?


Valaszokat koszonom!



2020. jan. 3. 14:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
75%

#17 és #9


Én vagyok az aki megmerte kérdezni, hogy mi a Kérdező baja Békés megyével?

Ugyanis képzeld el Békésben élünk, ahogy még rajtunk kívül másik 400ezer ember és semmi gondunk a megyével.

Nem véletlenül lett megkérdezve előttem, hogy mi a végzettsége, vagy mivel akar foglalkozni a Kérdező - igaz, semmire nem válaszol - mert Békésben is milliomos egy jó kőműves, villanyszerelő, gázszerelő, ügyes kezű asztalos, ács, vagy bárki aki ért valamihez és azt tisztességgel csinálja.

Az ország nem csak Budapestből és Győrből áll, legfeljebb azoknak, akik tényleg semmire nem jók, semmi szaktudás és csak ezen a két helyen tudnak úgy-ahogy elúszkálni mások farvizén, meglenni gyökértelen mosogatóként, vagy biztonsági őrként.

Viszont a megkeresett "óriási hasznot" elviszi az albérlet, vagy a 8x-os ingatlanárak.

Ismét megkérdezem a Kérdezőt, ő miért nem találta fel magát Békésben?... és mit vár milyen feltételek alapján ajánljunk neki "új életet"

2020. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Hali, páran eltértek a tárgytól, tehat tudom , hogy mit lehetne kihozni 15-20 milliobol nem villát akarok venni egy sima 40-60 negyzetmeter kis hazikót nem kell, hogy nagyon patika legyen kesobb rá érek még kolteni rá egyedul/párommal gyerek nincs tervben , fiatal is vagyok. Szulokkel élek de ugyerzem hogy ideje menni 1-2 even belul es nem itt tervezek


Sőt akár lakás is szoba johet.


szóval akinek lenne 15-20 milliója merre menne magyarorszagon ?

2020. jan. 6. 00:06
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

MOndjuk az biztos, hogy még ha Békés megyében is van, én nagyobb ingatlant nem adnék csak úgy el, hogy helyette egy fürdőszobányi méretű lukat vegyek Pesten, vagy másvárosban, az biztos. (Vagy neked csak úgy szimplán van ennyi kp-d most, mert akkor bocs.)

Na mindegy. És mivel vidéki vagyok, ehhez szoktam, nem is bírnám egy zárt lakásban... Erre is gondolj te is, hogy mik az igényeid.


De érted, nem tudjuk mi a célod! Szebb helyre vágyok, pl hegyekbe? Vagy jól fizető állás miatt költöznél? Előbbi esetén Borsod megye gyönyörű, utobbi esetén Győr-Moson, Vas, Zala... ahonnan átjárogathatsz Ausztriába pl....

2020. jan. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szombathelyet nem írták, pedig a nyugati városok közül ez a legolcsóbb, itt 15 millióból lehet lakást venni, de arra számítani kell, hogy egyre jobban fejlődő város, ezért a lakás árak is mennek felfelé, 1-2 év múlva már lehet nem fogsz 15-ért lakást kapni. Ide még a város vonzáskörzetét is ajánlom, 20 millióból lehet házat is venni.

Zalaegerszeg, Nagykanizsa olcsó, de nem sok minden van.

Szerintem Pécs Békés megyéhez képest nem nagy változás. Somogy megyében élek, itt a balaton déli partján félig összeborult házat talán kapsz 15 millióért, amúgy nem sok minden van amiért megérné. Kaposváron kapsz házat ennyiért, de ott is csak 'üzemek' vannak. Győr és Sopron már van olyan drága, mint Pest.

Amúgy én voltam Lengyelországban és az tűnt fel, hogy ugyanaz a szar van ott is, mint itt... Szóval országon belül nem sok értelme van egy másik rossz helyre költözni, esetleg ha unod az alföldi tájat.

2020. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!