Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hozzájutottam egy lakáshoz...

Hozzájutottam egy lakáshoz majdnem egy éve, de nem akarok elköltözni itthonról, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
csak ott áll üresen, fizetem a havi kötelező rezsit, de nincs kedvem elköltözni, kiadni meg nem akarok hogy lelakják és újíthassam fel milliókért.

2020. márc. 8. 08:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
8: Nálunk van a kínálatban panel. Átlagos a forgalma.
2020. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
43%
Mi például szívesen kivennénk egy egy hétvégére ha Pesten járunk, persze csak ha jó az ár. :)
2020. márc. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Az airbnb-n kiadott lakást lakják csak le igazán. Én sosem adnám úgy ki.

S hogy mitévő legyél? Vegyél egy serleget anyádnak a "leghülyébb anya" felirattal, hogy megháláld neki, hogy mos, főz rád, takarít utánad, miközben van egy saját lakásod, ahova a lustaságod miatt nem vagy hajlandó elköltözni és még pénzt sem akarsz csinálni belőle.

2020. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

13: 6-8 év airbnbzés után is olyan a lakás, hogy katalógusba lehet tenni. De nem csak a mienk, hanem az összes.

Rengeteget adnak el airbnb-ből 6-8 év után kiszállók, és tiptop mind. Ma is találtam egy ilyet az eladók közt.

2020. márc. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
47%
Két ötletem lenne, de mindegyiknek részletesen utána kellene nézni. Az egyik, hogy bértárolást lehetne vállalni hosszabb időre, pl. bútorok tárolását, ha valaki költözik és pár hónapra el akarja a bútorait, festményeit stb. helyezni. A másik, hogy valamilyen cég telephelyeként kiadni úgy, hogy tényleges ott tartózkodás nincs. Itt nálunk a szomszéd házban is van egy lakás, ahová 5-6 vállalkozás van bejelentve a kertkapun feltüntetett táblák alapján. Semmiféle tényleges "mozgás" nincs.
2020. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
48%

"A másik, hogy valamilyen cég telephelyeként kiadni úgy, hogy tényleges ott tartózkodás nincs. Itt nálunk a szomszéd házban is van egy lakás, ahová 5-6 vállalkozás van bejelentve a kertkapun feltüntetett táblák alapján. Semmiféle tényleges "mozgás" nincs."


Na pont az ilyen tudatlanokra hallgass, hátha úgy megb#sz a nav, hogy rámegy a lakásod a büntetésekre.

Az ilyesmit székhelyszolgáltatásnak hívják, cégenként kb. havi 2000 Ft-ot lehet vele keresni. Ha van vállalkozásod és tudsz számlázni, akkor hajrá...nagyon megéri...

Persze szívességből is lehet ott egy cég székhelye, de nem 10 db cégé, nyilván...

Áááá, kihull az összes hajam, amikor olyan málé embereknek van fölösleges ingatlanja, akik csak tátják a pofájukat, ahelyett, hogy pénzt csinálnának belőle.

Hagyják lerobbani, leamortizálódni, áááá, őrület.

2020. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Milyen pénzt lehet belőle csinálni? Csak lelakja egy bérlő, lakásfelújítással foglalkozok, most csinálunk egy olyan lakást ami 5 éve volt fullra felújítva, de a kedves bérlők kb mindet tönkretettek. Még az ágyat is széttörték. Mit érsz a 2 havi kaucióval?:)
2020. márc. 8. 13:28
 18/25 anonim ***** válasza:
70%

A legtobb helyen emberek berlik a lakast, es nem allatok.

Attol hogy lattal mar lelakott lakast nagyon korlatolt lehetsz ha azt hiszed hogy mind olyan.

2020. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Es ahol totalisan le lakjak a lakast, ott a tulaj is megerdemli a sorsat, hisz joga van ellenorizni es kihajitani aki csak rongalni tud.
2020. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak havi havi 100-120ért adod ki akkor is évi másfél millió forint. Olyan nincs, hogy évente akkora kárt csináljanak benne, hogy elvinni ezt az egészet. Amúgy meg olyan bérlőnek add ki aki visszafogottabbnak néz ki és nincs gond. De pár havonta rá is nézhetsz.
2020. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!