Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hozzájutottam egy lakáshoz...

Hozzájutottam egy lakáshoz majdnem egy éve, de nem akarok elköltözni itthonról, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
csak ott áll üresen, fizetem a havi kötelező rezsit, de nincs kedvem elköltözni, kiadni meg nem akarok hogy lelakják és újíthassam fel milliókért.

2020. márc. 8. 08:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
hagyjátok, ez troll, ilyen barom nincs a földön.
2020. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, de sajnos vannak ilyen barmok, nekem is van ilyen ismerősöm.

Ugyanilyen okkal áll üresen a lakása, mert hogy lelakják. Hát egészségére, aki ilyen hülye azzal nem lehet mit kezdeni.

Ez a hozzáállás egyébként azokra jellemző, akiknek rohadt gazdag szüleik vannak, és vhogy nincs szükségük arra a havi 100-200 ezer Ft-ra, mert apuci úgyis kőgazdag és bármikor vesz neki bármit.

2020. márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
52%

17:

Hát figyelj, menj el egy lakásbérbeadás tanfolyamra, mert nem értesz ehhez.:)

Az, hogy összetörnek valamit, a kárt nem vagy köteles benyelni, hanem velük kell megfizettetni.

Aminek kicsi az esélye, hogy sikerül.

Ezért aztán ahhoz kéne érteni, hogyan lehet olyan bérlőt találni, aki nem tesz ilyet.

Vannak ingatlanosok, akik anyagi garanciát vállalnak az általuk szerzett bérlőre pl.


Igen, a bérbeadás is egy szakma, vagy megtanulod, vagy megfizeted, hogy csinálja más.


Ha nem akarsz vele egyáltalán foglalkozni, akkor add el a lakást esetleg és vegyél valamit, amire lakásnál jobban szükséged van.


Esetleg egy kisebb lakást, aminek kisebb a fenntartása legalább.

2020. márc. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Bár csak ez lenen a problémám. Add bérbe rászorulónak egy jeképes összegért pl 5000 ft.
2020. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

24: persze, rászorulóknak 5000ért, megnézném hogy nézne ki 2 hónap után a lakás.


amúgy még mindig üresen áll :D

2020. jún. 22. 07:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!